Schodisko Vodotesný IP68 Chodník, Terasa, Solárne Auto On Off Zem Svetlo príjazdová cesta Outdoor Záhrada Dvore Trávnik ABS 8 Led Decking

€7.19


Popis:

Poskytnúť Osvetlenie Kdekoľvek: Disk svetlá poskytujú ideálne osvetlenie pre váš nádvorí, záhrad, chodníkov, trávnikov, a chodieb, pridanie krásny výhľad na nočné scény v noci.

Vodotesný IP68: Každý solárny pochovaný lampa používa ABS lampa shell, vhodné pre vonkajšie použitie, nie je potrebné sa obávať, dážď, sneh, mráz, atď.

Solárne Napájanie: Solárne svetlo s vstavaným-in 1x 800mAh batérie. Po naplnená 6-10 hodín solárnej energie počas dňa, je možné poskytnúť cca 10-12 hodín osvetlenie v noci.

Svetlé 8 LED: Solárne pozemné svetelné návestidlá sa skladajú z 8 LED svetlá, ktoré znamená, že produkuje viac svetla na ceste.

Jednoduchá inštalácia: Pri používaní, stačí zapnúť spínač pod pochovaný tienidlo, a potom zatlačte hromadu do pôdy.

Krajina cesta svetlo sa zapne automaticky v noci a vypne sa na !

Špecifikácia:

Materiál: ABS

Svietidlo Farba: Ako je znázornené

Svetlo, Farba: Biela, Teplá, Modrá, Zelená

Veľkosť(DxH): O 116x107mm/4.57x4.2 cm

Solárny Panel Power: 2V

Napájaný: 1 x Nabíjateľná Batéria 800mAh(Vstavaný)

LED: 8pcs x Led

Nepremokavé úroveň: IP68

Čas nabíjania: Približne 6-10h

Pracovný čas: Cca 10-12h

Balenie obsahuje:

1pc x Solárne Svetlo Zeme

Poznámka:

1.Prosím, plne nabiť zariadenie v slnečnom svetle pred prvým použitím.

2.Ak nie je dostatok slnečného svetla do 3 mesiacov, batéria sa môže spustiť úplne ploché, a zníži výdrž batérie, takže prosím účtovať v čase. Keď je plne nabitá, odblokovať prístroj a systém osvetlenia. Inak, nebude to fungovať už.

3. Ak nie je dostatok slnečného svetla, obzvlášť v Severnej krajiny. to môže trvať dlhší čas na úplné nabitie prístroja.To je úplne normálne, pre solárne produkty.

Štítky: lampa vonkajšie slnečné, led solárne schodisko, napájanie solárne, solárne nástenné, žiarovka solárne, led vonkajšie slnečné, led solárne kameň, vonkajšie schodisko, 3 led solárne, lampa led solárne.


( 0 Hodnotenie )

Počet