Wincong SX01-3A 3A 6V alebo 12V Auto práce slnečné svetlo radič práce pre záhradné svetlo,Li Li-ion lithium LiFePO4 batérie Regulátorov

€3.78


30650 Hot Predaj Solárny Regulátor

SX01 multifunkčné inteligentné ovládanie je realizované pomocou mikroprocesora a špecializované kontrolu výpočtu. Cez počítač, žetóny, radiče odobrať vzorky z parametrov skladovanie napätie batérie, solárne batérie, výbojový prúd a teplota prostredia, a potom použiť špecializované ovládanie režim výpočtu na kontrolu vypúšťania sadzba a aby bolo zhodné s postavami skladovanie batérie, uvedomte si vysoko presné teplotná kompenzácia. PWM režime nabíjania a vysoká účinnosť kontroly sú k dispozícii pre skladovanie batérie. tak, aby skladovanie batérie je vždy perfektný pracovný štátu, pomôcť predĺžiť životnosť. Prevádzkovateľ má rôzne pracovné režimy a postavené desiatky svetelných efektov, ktoré môžete stretnúť zákazníkov rôzne požiadavky.

Aplikačné oblasti:

Regulátor používa v maximálny solárny panel Spec 18V/40W (Maximálne otvorený okruh voltage23V), maximálna záťaž Spec 12v/36w solárne LED svetlá a iné druhy aplikačných systémov, viac informácií za [druh nákladu description] v tejto kapitole.

Funkčné vlastnosti:

1.viac Kompatibilita s rôznymi skladovanie batérií ako VRLA batérie, gelled elektrolyt (GÉL)Batérie, 3.2 V*2 železa-fosfát na báze lítiových batérií 3.2 V*4 železa - fosfát na báze lítiových batérií ,3,7 V*3 lítiové batérie,3,7 V*2 lítiové batérie, 1.2 V*6 Ni-MH batérie, 1.2 V*3 Ni-MH batérie, 3,7 V*1 lítiová batéria a 3.2 V*1 železa - fosfát-založené lítiová batéria.

2.Zabrániť skladovanie batérie preplatku, nad vybitá a späť vypúšťaných v noci, a to aj má PWM plávajúce nabité ochranu.

3. Automaticky zapnúť svetlomet podľa ľahkosť pri západe slnka. Pravidelne vypnúť floodlight podľa nastavenej hodnoty alebo automaticky vypnúť podľa ľahkosť pri východe slnka. 9 tried môže byť nastavenie pre ovládanie citlivosť na svetlo. pomocou parametrov, môžu používatelia ovládať čas osvetlenia na večer alebo osvetlenie vypnúť, na úsvite, Okrem toho, že má pol-power nastaviteľnými vlastnosťami (9 tried s rôznym výkonom alebo jasu možno nastaviť tak, aby uloženie elektrickej energie).

4. Na tandemové typu PWM poplatok kontroly používa, ktorá robí plnenie obvod napätie strata je len 1/5 z dióda je, účinnosť nabíjania je 3% na 16% vyšší ako non-PWM a moc využitie čas je dlhšia. Výkon MOSFET sa tiež používa na prevenciu zabránili elektrostatickému výboju z batérie reversely cez batérie doska, ktorá znižuje poplatok straty.

5. Otvorený okruh sa používa pre anti-preplatok ochranu, ktorá účinne chráni solárny panel.

6. Automaticky pamätať rôzne parametre nastaviť podľa užívateľov, a údaje sa nestratili v prípade nečakaného zlyhania napájania alebo napájania z batérie sa používa nahor.

Špecifikácia:

ak máte akékoľvek otázky, nad položky, prosím, kontaktujte ma prostredníctvom masér hovoriť so mnou, návod na obsluhu a špecifikácie sa

k dispozícii na požiadanie.

Štítky: lifepo4 buniek box, solárny panel, lifepo4, vrla batéria 6v, solor regulátor nabíjania, desať solárny ohrievač vody, 12v lifepo4, lítium-titan, lto bunky 40ah, lifepo4 12v 200ah.


( 1 Hodnotenie )

Počet