Nové Kapacitný Dotykový Displej Náhrada Za 7 palcový BQ-7062G Tablet ZYD070-78-1 V1.0 Dotykový Panel Digitalizátorom. Sklo Senzor

€3.57


Ak chcete kúpiť tento dotykový displej,prosím, otvorte svoje tablet ak chcete skontrolovať, dotykový displej, konektor kábel a obrazovky tvar. Pretože je tam iný dotykový displej, konektor kábel pre rovnaké tablet. Práve sme nemôže zaručiť, ten, ktorý ste dostali budú kompatibilné s tabletom ak váš dotykový displej je s rovnakým konektorom a obrazovky tvar ako náš obrázok. Prosím, láskavo prijať videa pri otvorení obalu.Vďaka! Napríklad výroba bola zmenená kábel kód pre rôzne produkty čas. Kábel kód môže byť odlišný, keďže zoznam/obraz jedného,ale ten, ktorý ste dostali bude presne zapadajú tabletu ak tablet je ako už bolo spomenuté.Ak nie je možné akceptovať, že,prosím, nenechajte si ju kúpiť.

Štítky: dotykový displej pre 7 palcový tablet pc, čierny poznámkový blok, multipad, screen dotknite sa položky, dotykový panel, kapacitný, 1680x1050, 7 palcový dotykový displej, 15 dotyk, sony xperia sgp521, dotknite sa obrazovky 17 palcov ir.


( 2 Hodnotenie )

Počet