220ML Sexuálne Masážny Olej Sex Lube Dospelých Sex Výrobky Anal Lubrikant na Sex na báze Vody, Mazivo Mazivo Osobné

€5.53


Produkt:mazací olej

Veľkosť produktu:220ml

Farba:transparentná

Materiál:Rastlinný olej, voda

Vyrobené v Číne

Funkcia: Prírodné Osobné Mazivá, na báze Vody, na LubricantIt je dlhá životnosť a nelepí a biednymi, alebo ako väčšina vody na základe lubes.Maže a hydratuje pre zamatovo hladkú zmyselné skúsenosti, Aby vám a vašim dátum príjemnejšie a bližšie Aplikácie: Pošvy sex, Orálny sex, Análny sex Prírodné vody na základe sexuálnej mazivo pre citlivú pokožku,niečo, čo nebude spôsobiť infekcie,vyrobené len z najkvalitnejších prísad a prírodných materiálov. Skin-príjemný materiál, telo-bezpečné, netoxické, odolné, neškodné, kvalifikovaných a trustable Lubrikant, je bezfarebný bez Zápachu a sex gél,vyčistí ľahko a nezanecháva škvrny.Odpudzuje vodu pre nové našiel potešenie v horúcej vane alebo kdekoľvek inde vašej fantázii.

Zoznam balíkov: 1 x mazací olej

Ochrana Osobných Údajov Zaručená:

Vaše súkromie je pre nás veľmi dôležitá,S našimi diskrétnom balení môžete nakupovať v dôveru, jediná osoba, ktorá vie, čo je vo vnútri balenia vás!

Fotografie Výrobkov:

Odpoveď:

B:

Štítky: ženy masážny olej, krém mazivo, sex hračky, análny, muži lube, j mazivo, erotické penis krúžok, lubric, análny sex kvapaliny, nástroj pás sexuálnu hračku, .


( 1 Hodnotenie )

Počet