AU-20 Vizuálne Poruchy Locator 20mW Optického vlákna chyba testu Pero 15-20 KM optický svetelný zdroj Vizuálne Poruchy Locator doprava Zadarmo

€15.04


AU-20 Vizuálne Poruchy Locator 20mW Optického vlákna chyba testu Pero 15-20 KM optický svetelný zdroj Vizuálne Poruchy Locator doprava Zadarmo Popis : 1.LD svetelný zdroj 2.CW & MOD pracovný mód 3.FC, SC, ST univerzálny konektor 4.stabilné výstupná frekvencia 5.dlhé vzdialenosti zistiť 6.silný & odolné puzdro 7.pero typ dizajn, prenosné a ľahko použiteľné pero-typ 5mw 10mw 20mw 30mw optický svetelný zdroj Vizuálne Poruchy Locator 650nm 1.optické vlákna, komunikácia a údržba 2.bezpečnostný systém optických vlákien vysielač nastavenie a údržba 3.optické vlákna CATV systém a údržba 4.optické vlákna snímanie výskumu 5.optických zariadení výroba a výskum Funkcie: jasne červený laser na 650nm Impulzné a CW prevádzke 50 hodinách prevádzky(typický) Štandardné AA alkalické batérie Robustný a vodotesný design 2,5 mm, univerzálny konektor Jeden rok záruka a odporúčaná kalibrácia interval Názov Modelu : AU-20 Vlnová dĺžka : 650±10nm Výstupná Frekvencia : 20mW Zistiť Distancer : ≥15-20 km Optických Vlákien Categor : SM,MM Testovanie Konektor:2,5 mm, univerzálny konektor(FC/SC/ST) Práce Teplota:0~+60 Skladovacia Teplota-:20~+85 materiál puzdra:nerez veľkosť:φ25x175mm (s výnimkou konektor) batérie spec:2 AA-alkalické batérie veľkosti hmotnosť:200 g (bez batérie) balík čierne plátené tašky a drobné biele pole 2.Obrázky

3.Internation objednávky

Kupujúci je zodpovedný za všetky príslušné dovozné clá a miestnych daní. Prosím, overte u colné skôr, než uskutočníte nákup. 4.Poštovné A Balné

Som odosielame do 3 pracovných dní po obdržaní platby. Každá položka je balená pozorne, a uistite sa, že sa to dostane k vám, v pôvodnom stave.

Loď na svete trvá asi 16-28 pracovných dní s sledovacie číslo pre free.

Budeme loď tejto položky HONGKONG POST,Zvyčajne to trvá asi 15 až 30 dní Určenia ,tiež sme si túto loď položka EMS, DGM,PSR,CPAP na wordwide. Samozrejme ,môžeme byť v súlade zákazníka,loď tovaru inými spôsobmi,ale nákladnej by mali byť hradené zákazníkom .

5.Odoslať a Vrátenie rozsah :

Ak by ste nemali prijímať zásielky za 35 dní alebo dostanete chybné položky alebo nesprávnu položku, pls kontaktujte ma cez e-mail služby, a sľubujem, že akonáhle situácia je potvrdené, budeme odoslať alebo vrátenie peňazí vás.

To je zákazníci zodpovednosť platiť pre Návrat poštovné poplatok za žiadnych okolností. A nebudeme akceptovať vrátenie aplikácie, keď to je za 14 dní po obdržaní zásielky. A pls zaručiť, že návrat položky by mali byť na pôvodnom stave.

6.Kontaktujte Ma

Naša spoločnosť je profesionálny manufaktúry v optických vlákien, zariadení viac ako sedem rokov,sme presvedčení, naše produkty uspokoja u.

Budem tu na riešenie vašich problémov,tak vitajte a kontaktujte ma kedykoľvek. A sľubujem, budem odpovieme vám do 24 pracovných pracovných hodín.

Naším cieľom je uspokojiť vás ako zákazníka a na oplátku udržiavať naša vynikajúca povesť.

Štítky: fiber laser optika, optické tester, optické laserové pero, fiber laserom perom, vlákno vizuálne poruchy locator, 50mw vizuálne poruchy locator, KELUSHI, 20mw laser, laserová optika, optický vfl.


( 0 Hodnotenie )

Počet