Autel MaxiCOM MK808TS OBD2 Bluetooth Skener Automotivo Auto Diagnostických Testov Nástroj OBD 2 Programovací monitorovanie tlaku v pneumatikách, Senzor PK MK808 MP808TS

€584.20


Autel MaxiCOM MK808TS Profesionálne Bluetooth OBD2 Diagnostické Služby Skenovania Nástroj Auto Skener Programovací monitorovanie tlaku v pneumatikách, Senzor = MK808/MK808BT+TS608

Autel MK808TS , ako pokročilým operačným systémom Android tablet diagnostický nástroj, predstavovať všetci-okolo opravy Olej Reset/EPB/BMS/SAS/DPF/IMMO a komplexné TPMS služby, je ideálna kombinácia MK808 a TS601 (Rovnaké Funkcie ako MaxiTPMS TS608 )pre HOBBY nadšencov a automatické opravy obchody a získajte rýchlejšiu a presnejšiu diagnostiku.

Ideálna Kombinácia pre Diagnostický Nástroj na Skenovanie

V porovnaní s MK808 : Autel MK808TS ponúka rovnaké funkcie a funkcie, ako MK808 sa, aj to prichádza s ďalšou výhodou TPMS funkciu vykonávať monitorovanie tlaku v pneumatikách, Senzor Skontrolujte, TPMS Relearn, monitorovanie tlaku v pneumatikách, Senzor na Programovanie všetkých známych OEM/Universal snímačov TPMS pre pomoc technikov rýchlo nájsť vadný senzor a vypnite MILs súvisiace.

V porovnaní s TS608 : Autel MK808TS ponúka rovnaké funkcie a funkcie, ako TS608 robí.

BEZDRÔTOVÝ BLUETOOTH MAXI-MINI VCI

Najnovšie kompaktné Bezdrôtové Bluetooth MaxiVCI Mini OBDII konektor môže prenášať údaje o vozidle na tablet bez fyzické spojenie. Rozšírené bezdrôtové pripojenie bluetooth medzi tabletom a VCI prístroj umožňuje väčšiu službu, mobilitu a jednoduchšie, monitorovanie tlaku v pneumatikách, senzor interakcie kým tablet je stále pripojený k vozidla na prenos údajov.

KOMPLETNÉ TPMS FUNKCIE MK808TS, sú k dispozícii na aktiváciu 98% všetkých známych snímačov TPMS , poskytuje najmodernejšie TPMS diagnostike a najkomplexnejších OBD relearn pokrytie pre kompletné TPMS kontrola zdravia, umožňujúce technici riešiť TPMS problémy súvisiace s radom rýchle a efektívne operácie:  TPMS Kontrola : Kontrola funkcia umožňuje používateľom aktivácia snímačov TPMS ak si chcete zobraziť údaje senzorov – senzor ID, tlaku v pneumatikách, pneumatiky teplota, stav batérie a senzor polohy.  TPMS Diagnóza : Diagnóza funkcia slúži na kontrolu stavu monitorovanie tlaku v pneumatikách systém. komunikácia s ECU a vybrať senzor Id a DTCs v TPMS ECU. , zobrazenie prúdu údajov senzora informácie.Špeciálne Funkcie ,Aktívne Test. iniciovať požadovanú vozidla lampa funkcia zoznam  Senzor Programovanie : Programovanie funkcia umožňuje používateľom program senzor údaje MX-Senzor a nahradiť vadný senzor s nízkou výdrž batérie, alebo také, ktoré nie je funkčná. K dispozícii sú štyri možnosti dostupné pri programovaní MX-Snímač: 1.Kopírovať Aktiváciou - Raz senzory namontované na vozidle boli aktivované a snímač informácie zobrazené na nástroj, Kópia Aktiváciou môžu byť použité na program nový MX-Senzora. 2.Kópia OBD - pomocou tejto funkcie tabletu bude program senzor Id prevzaté z ECU testovacieho vozidla na nového MX-Senzory. 3.Kópia Textu, - Kópia podľa Vstup umožňuje používateľom programu nový MX-Snímač s ID pôvodnej TPMS senzor. 4.Auto Vytvoriť - Automatické Vytváranie funkcia slúži na automatické vytvorenie náhodné senzor ID program nový MX-Senzora.  TPMS Relearn : Táto funkcia sa používa na písanie novo naprogramovaný snímačov Preukazov do vozidla ECU pre snímač uznanie. Existujú tri spôsoby, ako Relearn: Stacionárne Relearn; Aktívne Relearn; OBD Relearn.  TPMS podľa OEM Časť Č .: Ak snímača OEM číslo dielu je známe, táto funkcia je účinná metóda na aktiváciu a program MX-Senzory.

22 ROZŠÍRENÉ SERVISNÉ FUNKCIE Ako pokročilý diagnostický nástroj, MK808TS má všetky druhy služieb dostupných pre kompletné diagnostiky a údržby. Môžete rýchlo pristupovať k vozidla systémov v rámci tejto funkcie.  Oleja Resetovať Služba vám umožní vykonať reset pre nový výpočet motorového Oleja Život systém raz menil olej.

 Elektronická Parkovacia Brzda (EPB) Služba má širokú škálu použitia na udržanie elektronický brzdový systém bezpečne a efektívne. Aplikácie zahŕňajú deaktivácia a aktiváciu brzdového systému kontroly, pomoc s brzdovou kvapalinou ovládanie, otváranie a zatváranie brzdové doštičky, a nastavenie brzdy po disku alebo pad nahradenie,  Battery Management System (BMS) je Služba, ktorá umožňuje skenovanie nástroj na vyhodnotenie stavu nabitia batérie štátu, monitorovať blízko-circuit current, zaregistrujte výmeny batérie a aktivovať zvyšok stav vozidla.

 DPF služby -Filter pevných Častíc Test je vhodné vykonať sériu filter pevných častíc testy ako výsledok neustáleho regeneráciu DPF, ako je kontrola hladiny oleja, oleja interval pre dieselové kontaminácie, vírivé klapky, protitlakovej senzory a filter pevných častíc sadze zostáva.  Úprava injektory - štart dodávky paliva zodpovedajúce, upraviť vstrekovanie objem,upraviť injektor sadzieb pre jednotlivé valce  Riadenia Uhol Senzor (SAS) Služba Riadenia Uhla, Kalibrácia Snímača trvalo uloží aktuálne volant pozíciu ako rovno-dopredu pozíciu v riadení uhol senzor EEPROM. Okrem toho, identifikačným číslom vozidla je tiež čítať z prístrojového panelu a uložené natrvalo v riadení uhol senzor EEPROM.

 Immobilizer (IMMO) je Služba, ktorá sa používa hlavne na vypnutie stratené vozidla, kľúče a program nové náhradné príveskom.

Štítky: autel maxicom mk808, bem bluetooth slúchadlá, mp808ts scaner, autel maxipro, obd2 skener, nástroj ruka, bluetooth receiv, auto dobré, maxicom, JAPONSKO.


( 2 Hodnotenie )

Počet