Viacúčelový Prírodné 80g Drevo, Korenie Beewax Starostlivosti Vosk Masívneho Dreva Údržba Čistenie Leštené Nepremokavé Opotrebovaniu

€4.61


Je vašou dreva nábytok chýba lesk?

Priniesť matný nábytok späť k životu s Drevom Korenie včelí vosk.

Hlavné Funkcie:

1.ECO-PRIATEĽSKÝ

Naše včelí vosk sa získava z čistý prírodný vysoko kvalitných surovín, leští všetky drevené povrchy mäkké lesk s ochranným povrchom z prírodného včelieho Vosku. Nie sú žiadne parafín, žiadne toxíny, a žiadne tajomstvo zložiek. Takže nemá žiadne vedľajšie účinky, nemá vplyv na zdravie, a nemá žiadny zápach.

2.PRAKTICKÉ

Včelí vosk je prirodzené a lesklé. Po náter vrstva vosku na starý drevený nábytok, vytvorí ochranné tesnenie, aby sa akýkoľvek zápach, škvrny, vlhkosti a niečo iného, že spôsobuje poškodenie, takže vaše drevo zdravé pre pobyty dlhšie. Pripadá mi to ako kupovať nový nábytok, dáva si nový vzhľad.

3. JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Iba mäkkou handričkou, votrite malé množstvo vosku na povrchu v kruhovom pohybe a budete odmenení s zdravé vyžarovanie z dreva, svieti akoby zvnútra.

4. POUŽITIE SCENÁRE

Včelí vosk má širokú škálu aplikácií, ktoré môžu byť použité na rekonštrukciu starých drevených remesiel, krakované, drevený nábytok, plesnivý drevené dvere, drevené skrine, suché, popraskané drevené podlahy, drevené steny, a tak ďalej. Funguje na odstránenie šúchať známky, mastnotu, špinu a nečistoty z lakované povrchy.

5. POMOCOU METÓDY

Po čistenie a sušenie nábytok, stačí šírenie včelieho vosku na nábytok, kde musíte na modernizáciu rovnomerne pomocou špongie alebo handry, potom osušte ho asi 30 minút, utrite ho opakovane s čistým uterákom. Ponechajte aspoň 16 hodín. Prosím, postupujte podľa týchto pokynov a váš nábytok bude svietiť so zdravím. To bude vyzerať, živí a bohatší a vaše drevo bude určite cítiť lásku.

Špecifikácia:

Materiál: Prírodný Včelí Vosk

Obsah: 80 g

Poznámka:

Vzhľadom na ručné merania, nechajte mierne meranie odchýlky.

Vzhľadom k rôznym displej a svetelné efekty, skutočná farba položky môžu byť mierne odlišné od farby zobrazené na obrázku.

Package Zahrnuté: 1 * Drevo, Korenie Včelí Vosk + 1* Huby

Štítky: včelí vosk potravín zábal, uvex, kvapalina nepremokavé, beewax, včelí vosk zábal, vosk dreva, beewax poľský, včelí vosk poľský, včelí vosk, poľský vosk, drevo.


( 0 Hodnotenie )

Počet