1800W 40A ZVS Indukčný Ohrev Dosky Modul Ovládač Ohrievač S Chladiča Auta

€26.23


Špecifikácia:

Úplne nové

Veľkosť: cca. 180*90*80mm

Ohrievač krúžok vnútorné: 70 mm (Odporúča nádoby + kremeň oblek, maximálna podpora 58mm nádoby)

Vstupné napätie: 12V-48V odporúčame: nad 36V

Požiadavky na napájanie: menej ako 12≥10A , 15V nad≥15A

Maximálny výkon: 1800W

Maximálny prúd: 40A

Funkcia:

Prijaté super PCB rozloženie dizajn a super chladič, odvod tepla dobré.

Chladiaci ventilátor rozhranie, môže tiež urobiť Tesla výtok, generátor napätia menič, atď.

To môže fungovať nepretržite pod podmienkou dobrý odvod tepla.

To môže byť používané DIY hráčov dať menších hráčov diely, môže byť liečená ochladzovanie, ţíhania a iné tepelné spracovanie.

Môžete tiež taviť s grafit nádoby Kim, Striebro, Meď, hliník a iné kovy, kúrenie rovnomerne, je rýchle a veľmi pohodlné.

Výtvarné spracovanie a dobrý výkon.

Jednoduché použitie.

Dlhá životnosť.

Package zahrnuté:

1 x PCB Dosky

1 x 48V Medenými

Poznámka:

Výkon vykurovania je veľmi veľký, okrem toho, že doska a komponenty sú horúce a tepla z medenej rúrky je veľmi vysoká. Kupujúci môže pripraviť systém vodného chladenia samostatne, môžete kúpiť malé vodné čerpadlo a 2 m vnútorný priemer 4 mm gumové hadice.

Je nutné venovať pozornosť, keď sa pomocou prepínača napájania, pretože high-power switching power supply zvyčajne majú funkciu soft start, konkrétne výstupné napätie je pomaly rastúce, a ak je napätie vznik 10V pred pripojená indukčná vykurovací okruh bude spôsobené chýba napätie viesť k okruhu nemôžete dovoliť vibrovať, tak, že dve MOS trubky vedenia a spálil komponentov súčasne, takže sa uistite, zapnite napájacie napätie stability a potom prístup uvedenie vykurovacieho okruhu.

Pri kúrení kovové objekty nie na teplo príliš veľké, kovové, inak to môže byť prehnane moc, prosím pridajte 35A poistka alebo ammeter a vzduchu, prepínač bude lepšie. (nezahrňuje)

Hoci táto jednotka doska môže vydržať viac ako 40A aktuálna, ale odporúča sa, aby sa nesmie presiahnuť 48V 35A predchádzať úrazom a poškodeniu.

Package prichádza s kúrenie kruh s priemerom 60 mm, dizajn napätie 36V, ak používate viac ako 40 napätie napájania sa používa pre vnútorný priemer 70 mm nad priemer kúrenie krúžok, vodné čerpadlo používať, 12V dc napájanie, prosím, použite samostatné napájanie voltage regulator module, aby sa zabránilo burn out ventilátor a vodného čerpadla.

Minimálne vstupné napätie modulu je 12V, to neznamená, že všetky 12V napájanie je možné použiť niektoré nováčik kupujúci môže použiť menšie napájania. Tento modul má špecifické napäťovým a prúdovým požiadavkám, napätie 12V prúd musí byť viac ako 10A napájanie je možné použiť, ak výkon je príliš nízky bude viesť k výkonu je výrazne znížená, ak napätie je nižšie ako 12V, bude to viesť k dvom MOS súčasne vedenie, bude horieť MOS trubice.

Ak zistíte, že MOS trubice horúčka, potom prvá vec, aby zvážila, či výkon spĺňa požiadavky.

Nevylievajte predstavenstva, inak bude vydávať veľmi vysoké frekvencie hluku, a potom MOS trubice bude horieť.

Indukčný ohrev je odporúčané používať 36V 20A napájací zdroj, 12V napájanie je príliš malé na to, kúrenie takmer bez odozvy, a 12V napájanie ľahko viesť k napájacej výstupné napätie klesne pod 12V, je veľmi nebezpečné

Indukčné vykurovacieho výkonu je veľký, a tak horúčka je normálne, uistite sa, že robiť dobrú prácu chladenie.

Indukčný ohrev, napájanie odporúčané viac ako 48V 50A prepínanie napájania. Viac ako 24V napájanie, potom viac ako 20A napájanie, tým vyššie je napätie, tým väčší prúd, tým väčší vykurovacieho výkonu, kúrenie rýchlejšie.

Prosím, dovoľte 0-1 cm chyby spôsobené ručné meranie.

Položka farba zobrazené v aplikácii fotografie môžu byť ukazuje mierne odlišné na monitore počítača, pretože monitory nie sú kalibrované rovnaké.

Štítky: ih indukčný ohrievač, zvs mini, 3s 40a rovnováhu, 220v regulátor, dlaždice, biele suché, umývadlo, 1800w 40a dc boost, MFT, Chladič, indukčné indukčné kúrenie.


( 2 Hodnotenie )

Počet