Veľké Duté Okrúhle 9 Palcový Šifón Tortu Formy Výstroj Doska, Silikónové Tortu Formy, Pečenie Nástroj Ľahko Uvoľniť.

€3.71


Veľké Duté Okrúhle 9 Palcový Šifón Tortu Formy Výstroj Doska, Silikónové Tortu Formy, Pečenie Nástroj Ľahko Uvoľniť.

Silikónové Bundt Pan Cake Teflónové Fulted Formy Trubice na Pečenie

ŽIADNE ŤAŽKOSTI, BUNDT KOLÁČE Z PAN - Prirodzene NON-STICK odolného silikónu robí tento krúžok pan žiadne problémy s vystupujúcimi a varí rovnomerne.Nemusíte sa rozplakali tortu dostať to von z panvice znova.Je to veľmi ľahko sa čistí.Stačí vytrieť s teplou mydlovou vodou a opláchnite si,že to bude blikať očí znova.Umývateľné v UMÝVAČKE riadu.

[KLASICKÝ ŠTÝL SET], TRVANLIVÉ DLHÉ-TRVALÉ LIBRA TORTU PAN - najobľúbenejší vzor a farba bundt pan, ktoré má dlhú životnosť a vysoký výkon.Tento silikónový skladaný trubice pan vyrobené so 100% potravinárskeho silikónu, ktorý je BPA free,non-jedovaté,ťažkej váhe,flexibilné a bezpečné v rúry,mrazničky a umývačky riadu.Pri správnej starostlivosti toto je pravdepodobne posledná pečenie, čo budete potrebovať.

Môžete sa obávať, že silikónové pečenie je flexibilné,aby mohli zostať pevne a držte vo vzpriamenej polohe mokré koláč ingrediencie? Určite ÁNO.Sú robustnejšie a získať bundt torta elegantný tvar a pekný zlatá farba celú cestu okolo. Aj po stovkách použití,ktoré poskytujú maximálnu životnosť.

Pozornosť

1.Tento produkt je poslaný s mimoriadnym Čína príspevok. Ak celková suma objednávky je nižšia ako 5USD, poskytneme vám sledovacie číslo,ale to nemôže byť sledované vo vašej krajine.Pri objednávke nad 5USD, poskytneme vám sledovacie číslo, ktoré možno sledovať celú cestu

2.Zvyčajne pozemok bude trvať jeden mesiac, dva mesiace, aby sa dospelo k ruke.Ak nechcete dostávať pozemok v 2 mesiace,oznámte nám.Budeme make-up pre vás.Vďaka za všetky

Spätná väzba:

1. Ak ste spokojní s našimi výrobkami a službami, nechajte nám vašu fotografiu a 5-star chvály.

2. Ak nie ste spokojní s našimi výrobkami, prosím, kontaktujte nás pred odchodom neutrálne (3 hviezdičky) alebo negatívne (1-2 hviezdy) spätná väzba,garantujeme, že budeme 100% vyriešiť akýkoľvek problém pre vás a aby ste spokojný. Komunikácia je najlepší spôsob, ako.

služby:

Staráme sa o našich významných zákazníkov a bude vždy pomôže.

Chcú vybudovať šťastné a trvalé podnikania s vami

Štítky: pečieme na panvici, sillicone formy tortu, 0 pečenie, fréza fondant, klenutý silikónové formy, pečieme forma na tortu, formy silikon, formy pre reposteria a pečivo, cake design tool, tortu formy ra.


( 4 Hodnotenie )

Počet