Auto styling Uhlíkových Vlákien Dvere, Parapetné Šúchať Platne Dekor Nálepka Pre Hyundai i10 i30 i20 Sonáta Prízvuk Tucson Elantra Príslušenstvo

€2.68


Funkcie: Zabránilo Poškriabaniu alebo Oderu Chrániť dvere auta od nuly, alebo oderu, keď príde v alebo vystúpiť. Nie je potrebné míňať veľa peňazí na údržbu. farba: strieborná/modrá/čierna/červená/zlatá/oranžová Veľkosti: 60cmx7cm / 40cmx7cm Package: 4pcs dvere auta parapet (2 ks, pre Predné dvere, 2 ks pre zadné dvere) Materiál: 4D karbónová nálepka Funkcie: Pohlcuje vplyvmi a zabraňuje poškriabaniu. Môže sa vzťahovať na existujúce škrabance, dajte svoje auto rôznou štýl. Môžete účinne chrániť okraji mimo Dvere, Parapetné Dosky , aby sa zabránilo treniu poškriabaniu lnstallation je veľmi jednoduché. to lepidlo na zadnej strane. Keď ste inštalácia nálepky (môžete posypať trochu vody na zadnej strane nálepky potom môžete presunúť nálepky voľne, aby sa zabránilo jeho dosiahnutie wrongposition ) Ak potrebujete viac informácií , môžete sa na nás obrátiť !

Štítky: sonáta, hyundai sonata, hyundai akcent, chránič tucson 2019, i20, hyundai i20 nálepky, dashboard santa fe, hyundai plastové nity, hyunday i30 príslušenstvo, hyundai i30.


( 0 Hodnotenie )

Počet