Elektrické Požičovňa Motorových 24V 250W E-bike Kartáčovaný Motor 250W Elektrický Bicykel Auta Elektrický Bicykel na prestavbu Svetlo E. V E-bike Motory

€64.74


Produkty Podrobnosti

Kód produktu: MY1016Z / ZD101AZ1 UNITEMOTOR

Menovitý výkon: 250/W

Napätie: 24/36 V

No-zaťažovací prúd: ≤ 2,0 A

Bez zaťaženia rýchlosť: 3850 ot. / MIN.

Menovitý krútiaci moment: 0.80 N · m

Menovité otáčky: 3000 ot / MIN

Menovitý prúd: ≤ /13.4 / 9.0 A

Motor účinnosť: ≥ 78%

Zníženie pomeru: 9.78: 1 Radič: 24/36v 250w kefa radič (AK POTREBUJETE, NÁJDETE V MOJOM OBCHODE LK-03/LB27 yiyun controller)

Aplikácie: malé autá na elektrický pohon, elektrické bicykle ,MTB BICYKEL CESTNÝ BICYKEL,SKLADACÍ BICYKEL,E-SCOOTER,E-MOTO Q: Ciel: A: Dovozné clá,dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu . Vôľa je Zákazník Povinnosti. Otázka: Farebný Rozdiel& poškriabaný : A: obrázky zobrazujúce sa na našom obchode sú prijaté na základe pravda produkty .Pretože iný monitor a jas,môže existovať normálna drobné farebné rozdiely,prosím, donnot zanechať zlé spätnú väzbu, alebo vrátenia tovaru nás bez nás budete kontaktovať. Otázka: Dodacia lehota : Odpoveď: Ak produkty stále na ceste ,a dodať váš čas je ísť platnosť ,láskavo kontaktujte nás ,a my sa predĺžiť čas doručenia pre vás .a ak produktov je stratená pri preprave ,láskavo nás kontaktujte a pokúsime sa vám vrátime plnú sumu alebo odoslať rovnaké výrobky pre vás najbližšej . Otázka: spätná Väzba: Odpoveď:Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd .ak ste spokojní s našimi tovary a služby, Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby,neváhajte a kontaktujte nás pred odchodom negatívnu spätnú väzbu.S 5 STRAS spätnú VÄZBU, kontaktujte náš služby zákazníkom, dostanete náš obchod kupóny. Otázka: Chybné Výrobky/Trochu Poškriabaný: A: Kovové Diely a Motory hmotnosť je ťažšie budeme balenie aj v našich silách.Ak máte Málo Poškrabaný, je to ' n ' ovplyvňujú Používanie. Prosím, prihláste sa na prepravný doklad, ak produktov je Vážne poškodený a chybné , to je prepravná spoločnosť, zodpovednosť , prosím odfotiť, pre nás a budeme sa vrátime vám . Otázka: Návrat Politiky: Odpoveď: my sa budeme snažiť slúžiť našim zákazníkom.vrátime vám ak vrátite položky, do 15 dní od prijatia položiek a to je jediný dôvod, prečo výrobku sám, ako vady,škody,niečo, čo je predávajúci je chyba,nie kupujúceho osobných preferencií alebo neschopnosti používať. Okrem toho,položky sa vráti, musí byť v pôvodnom podmienky .

Štítky: požičovňa elektrická trojkolka, motor vysokozdvižný vozík, 250w bafang motora, e kolo prestavbu sine, ebik motora, electr motora, koleso auta electr, auto motor 250w, motorové kolieska, hub motorových kolies.


( 1 Hodnotenie )

Počet