1Pcs Tekuté Lepidlo Okamžité Textílie, Kožené Rýchle Schnutie Lepidla Ultra-stick Šiť Lepidlo Auta Bezpečné Steh Kvapaliny Šitie Dodávky Univerzálny

€4.34


Popis:

100% Zbrusu nový a vysoko kvalitné.

Žiadne ďalšie šitie! Žiadne ihly práce potrebné! Jednoducho naneste tenkú vrstvu Lepidla na jednej strane tkaniny a pripojiť na iný kus textílie. Stlačte platné pre 30 sekúnd a hotovo.

Toto lepidlo vyschne v o 1 až 2 minút, čo vám dáva čas na nejaké drobné úpravy aj po lepidlo už boli použité. Po správnej aplikácii, sa bude liečiť do 24 hodín.

Tento rýchle schnutie lepidla funguje v akomkoľvek type textílie, vrátane ale nie obmedzený na tkaniny, bielizeň, denim, cítil, semiš, koža, bavlna, polyester, flanelové, hodváb, syntetické a nylon.

Po úplnom uzdravení, lepidlo bude jasné farby a zostávajú mäkké a pružné. Po úplnom uzdravení, stáva sa vodotesné a znesie vysoké a nízke teploty.

Vyrobené z netoxických materiálov, tekuté lepidlo sa ukázala byť bezpečné a môže byť použitý vo väčšine prostredí. To môže byť uložený v každej miestnosti nastavenie teploty bez priameho slnečného svetla. Žiadna korózia a žiadne podráždenie pokožky!

Špecifikácie:

Stav: 100% Zbrusu Nový

Materiál: Lepidlo

Farba: čisto biela tekutina, bez častice

Veľkosť: 15 x 4 cm

Viskozita: 2000-5000cps

Hodnota Ph: 10-11

Pevné obsah: ≥45%

Čistý obsah: 50 ml

Uplatňovať pomôžeme pripraviť: Džínsy pantalones/Stan tienda/Koberec alfombra/Slnečník quitasol/Okenné závesy/Topánky/Stan

Po oprave, plne vyliečiť pri izbovej teplote 24 hodín

Ak je teplota nevyužité lepidla je príliš vysoká, skladovateľnosť budú skrátené.

Po zmrazení pri nízkej teplote, je možné ju použiť po rozmrazovanie pri izbovej teplote.

Platné rozsah teplôt je -20 ° C až 70 ° C

Package Zahrnuté:

1 x Šiť Lepidlo

Štítky: lepidlo super, lepidlo sliz, živica kvapaliny alkoholu, živica kremíka kvapaliny, krém falošný, lepiace tyčinky, doming živice kvapaliny, lepidlo kovov, lepidlo tekuté, simulácia krém lepidlo.


( 0 Hodnotenie )

Počet