GreenYi Auto Elektronické Anti-Glare Automatické Stmievanie vnútorné Zrkadlo S Originál Držiak Pre VW Skoda Toyota, Honda, Kia Ford Opel

€51.34


GreenYi Auto Elektronické Anti-Glare Automatické Stmievanie vnútorné Zrkadlo S Originál Držiak Pre VW Skoda Toyota, Honda, Kia Ford Opel

Automatické Stlmenie Anti-Glare Funkcia:

Profesionálne automatické stmievanie anti-glare/spätné zrkadlo monitor, bez ohľadu na to, ktorým smerom sa má silné svetlo príde, mirro monitor upraví jas sám, oveľa bezpečnejšie pri jazde. Tam je senzor na chrbte zrkadlo monitor, môže to zmysel jas okolité prostredie. Keď jas je menej ako 20Lux, SPM-TSR anti-oslňujúci zrkadlo sa začať pracovať. Tam je ďalší snímač na prednej strane zrkadlo monitor, môže to zmysel jas silné svetlo zo zadnej časti vozidla, a potom riadiť odrazu anti-oslňujúci zrkadlo.

Položka Funkcia:

* Automatické stmievanie antireflexný spätného zrkadla, viac v bezpečí, keď jazdy. * Špeciálny kovový držiak perfektný zápas pre vaše auto. * Máme na stenu pre takmer všetky auta na svete. * Napájanie: DC 12V, ≤ 2W. * Žiadne Video vstup.

Poznámka:

Prosím, dajte nám váš model auta, a pôvodnú konzolu vnútri štruktúry foto ak si chcete kúpiť túto položku, môžeme vám pomôcť vybrať tú správnu stenu. Ak nechcete, dajte nám jasné informácie, sme nemôže odoslať vašu objednávku von. Držiak zoznam zobraziť na konci.

Package Zahrnuté:

Spätné Zrkadlo s držiakom x 1 Napájací kábel, 1 x Príručka pre používateľa x 1 Parkage Box x 1

Štítky: mazda zrkadlo, spätné zrkadlo, mu x, zrkadlo radar, ford escape zadné dvere, 2din sklo, opel zafira sklo, držiak zrkadla, sklopné zrkadlo motora, zrkadlo toyota.


( 4 Hodnotenie )

Počet