186 mm Drevené Umelec Kĺbové Pravej Ruke Manikin Model Darček Umenie Alternatívy Náčrt Strane Flexibilné Dekorácie Decoracao

€8.39


Ruky manikin je užitočné referenčný nástroj pre umelca ako model pre vzdelávanie pomere, forma a tieňovanie. Kĺbové s presne spájané prsty a zápästie, to môže napodobniť veľa ruky, gestá a pózy. Toto krásne upravený kus je vyrobený z trvanlivého tvrdého dreva a je ideálny spoločník pre všetkých začínajúcich umelcov. Vlastnosti: 100% Zbrusu nový a vysoko kvalitné. Manikins sú užitočné nástroje pre oprel sa kresliť Ľahký, ľahko prenosný vynikajúci referenčný nástroj tak pre študentov a kvalifikovaných umelcov Kĺbové s presne spájané prsty a zápästie, to môže napodobniť veľa ruky, gestá a pózy. Ideálny pre zobrazenie tabuľky, maľovanie Materiál: Drevené Farba: Drevo Veľkosť: Cca. 18.6 cm Balík v cene: 1 x Drevené Kĺbové Pravej Ruke Manikin Poznámka: 1.Prosím, dovoľte 1-3 mm chyba v dôsledku ručné meranie. pls uistite sa, že nemáte myseľ pred vás cenovú ponuku. 2.Farby môžu mať odlišné ako rozdiel displej,pls pochopiť.

Štítky: umelec kati, umenie kati, muž drevené ruky, ručné model dreva, drevené umenie manikins, ručne drevené, drevené manikin mini, manequin drevené ruky, dummy model, manikin dreva.


( 1 Hodnotenie )

Počet