Ústne B Detí Elektrická zubná Kefka DB3010 pre Deti vo Veku 3+ Soft DuPont Štetiny 7200 Krát Rotácie / Min Dvojitá Clean AA Batérie

€12.60


73325

Ústne B Detí Elektrická zubná Kefka DB3010 pre Deti vo Veku 3+ Soft DuPont Štetiny 7200 Krát Rotácie / Min Dvojitá Clean AA Batérie

Adresu a Meno a priezvisko:

1. Prosím, uistite sa, že vaša adresa v www.salonmichaela.sk je zhodné s dodaciu adresu, ako budete platiť.

2. Ako pre niektorých francúzskych kupujúcich, ktorí nemajú radi dokonalú poštových služieb systému, prosím, zavolajte miestneho pošte s sledovacie číslo, ak nechcete prijímať zásielky za dlhú dobu.

3. Ruský kupujúcich , prosím nechajte nám svoj plný anglický názov (väčšinou obsahuje 3 slová), ktoré je veľmi dôležité.

O Balenie:

1. Všetky výrobky sú v štandardizované balenia, len dopĺňa takto:

2. Budeme starostlivo skontrolujte, či vaše objednávky a balík na uistite sa, že všetko je v dobrom stave pred odoslaním, sa na to.

3. Balíky, môže byť mierne poškodený počas dlhú dobu prepravy, ale to nemá vplyv na účinnosť našich výrobkov.

4. Ak chcete výrobky balené dokonale (napr. dary, a pod.), najprv nás kontaktujte, sme môže poslať zásielku s osobitným package, aby sa zabránilo poškodeniu, ale musíte zaplatiť nejaký poplatok.

Prosím kliknite tu zaplatiť prepravné alebo extra poplatok. Vďaka!

O Preprave:

Budeme posielať objednávky v nasledujúcich 2-5 pracovných dní, a potrebuje takmer 7-40 dní z Číny na vás.

Ako viete, dodacia lehota je závislá na lodnej dopravy, leteckej linky, vlastné a miestnu poštu, tak nie sme schopní kontrolovať to presne.

Ak pozemok nie prišli v predpokladanom čase, prosím, neváhajte nás kontaktovať, budeme sledovať a spracovať ho s vami.

Štítky: ústne b batéria taška, im elektrické zubné kefky, vrecko kefka, ústne b 2500, žiarovka batériový, elektrická zubná kefka, ústne b deti prinses, b ústnej kefa, zubné kefky, elektrické orale b, veľké deti zubná kefka.


( 0 Hodnotenie )

Počet