Domov Lekárske Použitie Nastaviteľný Rozprašovač Deti, Dospelých Inhalátor Kompresora Rozprašovač Alergie Úľavu Respiračnej Medicíny Aerosólové

€33.76


Popis výrobku:

V dnešnej dobe, typ zariadenia bola široko používané v nemocniciach rôzne choroby, ľudské zdravie a krása, atomizáciu vdýchnutie metóda má tiež široko rešpektovaný nemocnice, pretože prístroj je objemné, ťažké váhy a drahé, to nemôže zadajte rodina S rozvojom vedy a techniky, Americkej lekárskej profesie v roku 2002 úspešne rozvíjala malé prenosné lekárska ultrazvuková atomizáciu nástroja, ako je produkt je jednoduchý na používanie, ľahký a cenovo dostupné, v súčasnosti široko do Európy a Spojených Štátov rodiny tak, že atomizáciu inhalačnú liečbu populárne v Európe a Spojených Štátoch.

Popis:

Na rozprašovač spreje kvapalné lieky do hmly panel kompresiou vzduchu,a tvoria drobné čiastočky, ktoré plynú do pľúc cez normálne dýchanie s rozprašovač masky. Prenosná veľkosť znamená, že ju môžete použiť kdekoľvek a kedykoľvek budete chcieť. Vhodný pre všetky vekové kategórie ľudí.

Funkcie:

Viacúčelový rozprašovač, môže fungovať ako krása nástroja alebo lieky inhalátor.

Pomôcť zmierniť respiračné príznaky prechladnutie, bolesť hrdla, kašeľ, laryngitis, zápal priedušiek, zápal pľúc, astma, atď.

Menej než 10µm hmly, hlboké pľúc prenikanie do hornej & dolných dýchacích ciest, hrdla, bronchus.

Jedno tlačidlo operácie s nižšiu hlučnosť, jednoduché ovládanie.

Prenosná veľkosť znamená, že ju môžete použiť kdekoľvek a kedykoľvek budete chcieť.

Špecifikácie:

1:Výkon:220VAC 50HZ 2:príkon: 80 w 3:Lieky Kapacita: 10 ml 4:Veľkosť Častíc: 0,5 až 5 um 5:MMAD: 4.0 um 6: Priemerné Nebulization Hodnotiť: Min 0,2 ml/min 7:Hladina Hluku: Nad 50 dBA l0:L Prietok: 6~10 lpm 11: Prevádzková Teplota: 10oC ~ 40oC (50oF ~ l04oF) 12: Prevádzková Vlhkosť Rozsah: 10-95% RH 13: Skladovacia Teplota: –20oC ~ 70oC (–4oF ~ l58oF) 14: relatívna Vlhkosť pri Skladovaní Rozsah: 10-95% RH 15: Rozmer(dx š xv):300×l80 x 115mm(11.8"×7.1"×4.5")

16:Zástrčky: EU Plug

Výhodou našich kompresora rozprašovač:

Účinné lieky dodanie

Jedno-tlačidlo na prevádzku

Jednoduché carry rukoväť

Kompletné rozprašovač kit zahrnuté

Dve úložné priestory

Ideálne pre všetky vekové kategórie

Latex zadarmo

Ľahko sa čistí

Ľahký

Tento Kompresor Rozprašovač môže reálne produkujú menej ako 5 Mikrometre rozdrobených častice. Nie je to potrebné, pridajte vodu. Stačí dať tekutý liek do Rozprašovač pohár. Zapnite stroj. Potom to môže urobiť atomizáciu lieky, terapie.

Balík obsahuje:

1 * Kompresor Rozprašovač hosť

1 * Rozprašovač Pohár

1 * masky pre Dospelých

1 * Dieťa maska

1 * Nátrubok

1 * Pripojenie trubky

5 * vzduchový filter v taška

1 * anglický manuál

Štítky: lacné rozprašovač stroj, 3m n95, dospelých deco cumlík, sex hračky, dospelých astma, Splice, maska dýchacích ciest, rozprašovač pre rozprašovač, aerosól vzduchu, nosový inhalátor.


( 0 Hodnotenie )

Počet