3 v 1 Inteligentný Robot Vysávač Home Office, Zametanie Robot Sweep Sacie Presuňte Stroj 1800Pa Mokrý Suchý Vysávač Zametací

€9.06


Dobrý deň! Vitajte v našom obchode!

Kvalita je prvá s najlepšie služby. zákazníci všetky sú naši priatelia.

Módny dizajn,100% Zbrusu Nový,vysoká kvalita! Efektívny a Inteligentný: Rýchle čistenie, žiadne náhodné nárazom. Dual-gyro systém a pohybové senzory na sledovanie vytvoriť vysoko účinné čistenie cesty na každej miestnosti. Trinásť integrované senzory poskytujú drop zamedzení, anti-kolízie, pasce, prevencia, a self-nabíjanie. Dôkladné čistenie: 1800Pa intenzívne sacie zdvihne prach, omrvinky, a iné nečistoty. Super-veľké smetisko treba vyprázdniť len príležitostne. Vysávač a mp: Vyberte si len vysávač alebo vysávač a mop vášho domova v rovnakom čase pre kompletné čistenie. Voda je čerpaná prirodzene do mop, ako čistí, eliminuje puddling. Auto koberec Posilnenie a obnovenie: Automaticky identifikuje koberce a prepne sa do maximálne nasávania. Ak to beží nízky výkon sa vracia na nabite a potom začne znova, v ktorom bola prerušená.

Viaceré režimy: Koberec, Tiché, Zberného, Vyvážené, Turbo a Max režimy vám flexibilitu, ktorú potrebujete, od pokojnej noci čistenie ťažkých nečistôt odstránenie.

Spleť Zadarmo: Všetky kefy a kolesá sú určené na spleť zadarmo, eliminuje potrebu otvoriť pre čistenie. Zahrnuté upratovanie príslušenstvo je možné použiť na odstránenie chĺpkov z vonkajšej čistejšie, takže je ideálny pre vyzdvihnutie po domácich miláčikov.

Prekážky preletu: Schopný clamber až v priebehu prekážky, ako vysoko, ako je 0.8 v, ľahko spracováva prahy, tenké, koberce a iné nízke prekážky.

Umývateľný Filter: vysokú účinnosť filtra zachytáva 99.2% prachu a alergénov, až len 0.3 mikrónov. Jeho umývateľný dizajn predlžuje jeho životnosť a znižuje náhradnú frekvenciu.

Long-life čistenie: 120 minút, výdrž batérie na mysli celok domov môže byť čistené v jedno nabitie.

Rozmery produktu :13.9 x 3.6 x 13,8 palca

Položka Hmotnosť : 7 libier

Batérie: 1 Lítium-iónové batérie požadované. (súčasťou balenia)

Štítky: electr mp, podlahy, tetovanie top, balíka ilife x900, replicator 2, čistiaci robot vysávač, metlu, som robot roomba, vákuové palička, hobot 388 okno.


( 2 Hodnotenie )

Počet