Pokrievky Rack Plastové Pan Hrniec Kryt Odtoku Rack Úložná Polička Úspora Priestoru Lyžice Spočíva Hrniec Klipy Nástenné Závesné Vekom, Držiak

€3.17


Pokrievky Rack Úspora Priestoru Lyžice Spočíva Hrniec Klipy Plastové Pan Hrniec Kryt Odtoku Rack Úložná Polička Na Stenu Visí Vekom, Držiak

Popis

Pan kryt funkcie robustný dizajn, a že jeho postavený s odolné materiály.Tento štýlový kastróla veko stojan je perfektný pre všetky dekorácie štýloch a farebných kombináciách. Unavený chaotický stav kuchynský stôl? Prísť, aby sa náš produkt do úvahy. Viacúčelový dizajn pomôže vyriešiť váš problém. Môžete použiť na ukladanie pan kryt, rezanie palube a iné malé kuchynské predmety.

Funkcie

- Farba: ružová/biela/modrá

- Materiál: Plast.

- Veľkosť: Cca. 20x5.5x14 cm.

- Vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, navrhnuté v malej veľkosti pre ukladanie izba, vedenie vašej kuchyni organizované.

- Skvelý doplnok na organizovanie viečka a uložiť vaše kuchyňa priestor a udržať vašu kuchyňu čisté a upratané.

- Môžete nalepiť na hladké povrchy, ako kabinetu dvere, keramické, atď.

- Bez vŕtačky a žiadne otvory, s silné lepidlo, môžete len držať všade tam, kde chcete.

- Široké použitie: môžu byť umiestnené v rôznych veľkostiach veko, rezanie palube a rezné nástroje, upratovanie, uteráky, atď.

- Teplé Tip: Milí kupujúci, a to z dôvodu svetelný efekt, monitory, jas, ručné meranie, atď., mohli by tam byť aj nejaké nepatrné rozdiely vo farbe a veľkosti medzi fotografiu a aktuálnej položky. Úprimne dúfam, že rozumiete! Ďakujeme!

Balenie zoznam

1 x Hrniec Veko Stojan, Držiak

Štítky: na stenu dlhý držiak, držiak veka, príbory, držiak kuchyňa, šálku kávy vešiak, sklenený hrniec kryt, vzduch olej vypustite, auto organizér, veko zvyšok, hrniec kryt držiaka zvyšovať, hrniec uchopovač kremíka.


( 2 Hodnotenie )

Počet