3000W Tankless Ohrievač Vody 220V Okamžité Elektrické Kohútik Teplej Vody Elektrický Rýchly Ohrievač Ťuknite s Zobrazovanie Teploty

€27.49


Tankless Ohrievač Vody 220V 3000W Okamžité Elektrické Kohútik Teplej Vody Elektrický Rýchly Ohrievač Ťuknite s Zobrazovanie Teploty

Toto je vysoko kvalitný okamžité ohrievač vody, batérie, ťuknite na položku. Vyrobené z vysoko kvalitných ABS, že je tvrdý a odolný. Elegantný farebný a štýlový dizajn, aby bolo skvelé výzdoba pre vaše kuchyne. 360° rotácia dizajn husi krk, kohútik. 3 sekúnd rýchlo teplo! Môžete umyť tvár a kefkou zuby s teplou vodou, každé ráno.

Funkcie:

Zobrazenie teploty, vykurovanie na prvý pohľad . 360° rotácia dizajn husi krk, kohútik. S sprcha hlavy, je výhodné, že si môžete vziať sprchovacím kútom s ním.

Teplej a studenej d ual použitie, 3 sekúnd rýchlo ! Môžete umyť tvár a kefkou zuby aj so sprchou s teplou vodou každé ráno. Môžete nastaviť teplotu vody a zapnite studenej vody, teplej vody podľa ťuknite na položku rukoväť na splnenie rôznych potrieb. Build-in vodný filter oka, efektívne odstrániť nečistoty vo vode a predĺženie životnosti batérie.

Špecifikácia:

Stav: Úplne nové

Konektor: EÚ

Materiál: 304 nerezovej ocele

Kohútik štýl: jeden rukoväť jednootvorová

Shell materiál : ABS

Menovitý výkon: 3000W

Či sa kohútik otočí: Môže byť otočený

Menovité napätie: 220V

Menovitá frekvencia : 50Hz

Vodotesný hodnotenie: IPX4

Použitie tlak vody: 0.04-0.06 Mpa

Prívod vody postup: #1 v Časti vstup / #2 Bočné vody (Voliteľné)

Veľkosť: 20.5 x 14,8 x 5.8 cm / 8.07 x 5.83 x 2.28 palcový (Cca.)

Package Zahrnuté:

1 x Batérie, klepnite

1 x Sprcha hlavy

1 x Hadice

1 x Sprej hlavu

1 x Príslušenstvo Súprava

1 x Návod

Upozornenie: Prosím, dovoľte 1-3 cm chyba kvôli ručné meranie a uistite sa, že nemáte myseľ pred objednaním. Vezmite prosím na vedomie, že farby sa môžu existovať chromatické aberration ako rôzne umiestnenie obrázkov.

Štítky: kúrenie v domácnosti, rv, sa ohrievač teplej vody, kohútik tepla, okamžité elektrický ohrievač vody, výkon ohrievača vody, povodie batérie, teplej úžitkovej, ohrievača ariston, ohrievač klepnite, ohrievač vody.


( 0 Hodnotenie )

Počet