USB 3.1 Predný Panel Typ Hlavičky E Samec Na USB-Typ C C Ženské Doske Rozšírenie Konektor Kábla Príslušenstvo k Počítačom

€3.36


Funkcie:

1. Pomocou USB3.1 TYP-E portov základnej dosky Typu-C žien, a opraviť bit PCI podvozku na uľahčenie spojenia TYPU-C zariadenia predkladaní pozitívne a negatívne klinčekmi. 10Gbps vysoko-rýchlostný prenos, 100W napájania a ďalšie funkcie.

2. Podľa štandard vyvinutý spoločnosťou USB združenie, Pomocou 16 core USB3.1 spojovacích čiar a 4 súpravy z vysoko-rýchlostný signál riadkov, rýchlosť prenosu dát je rýchlejšie. Tieniace vrstvy používa vinutia proces tin-potiahnuté medený drôt dosiahnuť štandard kompletné tienenie, stabilný a efektívny prenos dát.

3. TYP-C hlava samice s maticou dizajn, uľahčiť podvozku zadnej PCI pozície ozvučnice pevné. Prešiel testu kompatibility, a všetky zariadenia vybavené Typ-E portu môžete pristupovať a používať normálne.

Špecifikácie:

Drôt: 24+30AWG OD: 4,8 mm

Interné Formy Materiál: Transparentný Materiál PE

Externé Formy Materiál: k životnému Prostrediu, PVC Materiál

Farba: Čierna

Linka Dĺžka: 30 cm/11.81"

Použitie: USB3.1 typ-E portov základnej dosky je konvertovaný na TYP-C ženské port. Pomocou PCI pozície v skrinke na uľahčenie spojenia TYPU " C zariadenia, na hlavnej palube je vybavený USB TYP-E základne sedadla je aplikovaná.

Teplé Tip: Len vtedy, keď sa doska má USB3.1 TYP-E port môže to byť prístupné bežným spôsobom. Vybavené inteligentnými PCI full high ozvučnice je vhodný pre štandardné šasi, inštalácia, malé šasi ozvučnice tiež môžu byť použité.

Poznámky:

1. Vzhľadom na iný monitor a svetelný efekt, skutočná farba položky môžu mierne líšiť od farieb ukázal, že na obrázky. Ďakujeme!

2. Prosím, dovoľte 1-3 mm meranie odchýlky vzhľadom na ručné meranie.

Štítky: bahia čelnej pc, gravity rc snímanie, intel hd audio predný panel, 3g usb panel, audio kábel doska, predný panel pc, usb, prispôsobiť sata, usb, kombinovaný ssd, 1394 konektor, predný panel pc.


( 3 Hodnotenie )

Počet