USB Elektrický Ohrev Teplej Topánky Topánky Vyhrievané Papuče Chladné Počasie Pohodlné Plyšové Udržať Nohy Teplejšie Topánky pre Rodiny Úrad

€10.83


USB Ohrev Teplej Topánky Vyhrievané Papuče Chladné Počasie Pohodlné Plyšové Udržať Nohy Teplejšie Topánky pre Rodiny a Úrad

Funkcie:

- Vo vnútri je vyrobený z veľmi mäkké plyšové handričkou a izolované bavlna s elastické materiálu zábal tesne okolo nohy, ktoré bude tak teplo, ako v matkinom bruchu.

- USB vyhrievané topánky môžu byť vyhrievané rýchlo a pri vysokých teplotách, a to až na 150 stupňov Celzia. Toto teplo generujúce materiál, možno prať a ohnuté. Teplé topánky práce na 5V, veľmi bezpečné a spoľahlivé.V vonkajšie suché prostredie, prenosný zdroj energie môže byť použitý ako napájací adaptér. Môžete tiež použiť nabíjačku do auta, aby sa zahrial, topánky, keď ste relaxáciu v aute.

- Môžete nastaviť teplotu podľa vašich potrieb: 60, 55, 45 stupňov, a môžete tiež nechať teplé topánky pracovať vo váš zadaný čas: 60 minút, 30 minút, 15 minút.

Špecifikácie:

- Veľkosť: 31*12 cm

- Materiál: Plyšové

- Vstupné napätie: USB/5V

- Obsah balenia:

- 1 Pár x Elektrické Topánky

Poznámky:

1. Ručné meranie, prosím, dovoľte 1 ~ 3 mm chyba,ďakujem.

2. V dôsledku rozdielov medzi rôznymi monitory, obrázok sa nemusí odrážať skutočný farba položky. Zaručujeme štýl je rovnaký ako na obrázku.

Štítky: teplo obuvi, 12 bitov, nohy tepla, nohy, ohrievač, nohy tepla, teplo črievičku, nohy v teple, teplo pad, šperky volfrámu, koniec mlyn brúska.


( 0 Hodnotenie )

Počet