Krásy Star Ultrazvukové Tváre, čistenie Pleti Práčky Masáž Tváre Stroj Aniónové Pleť Hlboko Čistiaci Peeling na Tvár Výťah Práčky

€18.56


štart

koniec

Ultrazvukové Pokožky Práčky Cleaner

Popis:

O ultrazvuk lopatu stroj princíp:

1. mechanické akcia: 1.65 miliónov krát za sekundu, mechanické kmitanie, aby sa funkcie jednotlivých časti s vibrácií, unikátna liečebná masáž, vysoká bunkového metabolizmu, posilnenie buniek vitality, podporujú krvný obeh, ukľudňuje pokožku výživy, aby sa pleť ruddy, zvýšiť pružnosť.

2. teplé účinok: ultrazvuk teplé účinok spôsobený zmenou cievnu funkcie a metabolického procesu, môže krvný obeh, bunky vzrušenie je znížená, convulse na ochabnutej pokožky, poskytujeme riešenia pre kŕče.

3. chémia: ultrazvuk má posilniť úlohu katalýza, zrýchliť metabolizmus. Môžete urobiť zmeny v alkalickom ph. Pre prienik, zlepšiť schopnosť sterilizácia.

Špecifikácia: Vstup: AC 100-240V 50/60Hz Output: DC 7.5 V 600mA(plug-in typ) Príkon: 3W Materiál: ABS Plast, Farba: Biela Funkcie: Ultrazvuk Stánky: 1 súborov Práce: Ultrazvukové vibrácie Funkcie: 1. Rozobrať melanínu 2. Vznik vrások a zrno 3. Odstrániť chute na sex 4. Odstránenie Akné a Akné 5. Pleť biele a lesklé, lesk a pružnosť

Package Vrátane:

1 x Ultrazvukové Pokožky Práčky

1 x Napájací Adaptér

1 x užívateľská Príručka

Poznámka: Toto zariadenie nie je nabíjateľné typu. Musíte pripojiť napájanie prispôsobiť ho používať .

Tipy: 1. Pred a po operácii, sondy a telo musia byť udržiavané v čistote a vydezinfikované. 2. Nepoužívajte stroj v okolí očí a rany. Keď ju použijete, pretože výsledná frekvencia blízkosti audio, bude vŕzgať krúžok, je bežným javom, prosím, nebojte sa. 3. Nepoužívajte riedidlo, hlúpy alebo iné rozpúšťadlá na čistenie stroj, inak to bude poškodiť stroj. 4. Pri prevádzke, čistenie a exfoilator o kontinuálnom režime , masáž a odstránenie vrások ťuknutím na položku režim. 5 . Stlačte spínač, práca kontrolka, šikmé rýľ-tvarované sonda 45 stupňov v musieť vyčistiť časti pomaly sa pohybujúce. Každé použitie, čas 10 minút je vhodné.

Spôsob Užívania

1. Čisté tvárou v tvár čistiacim prípravkom a používanie teplej vody ū uterák alebo tváre parník na otvorenie pórov.

2. Nastavte na "" na čistú pokožku, tlačí dopredu a trepania blackhead.

3. Nastavte na"PÁSIK"režim Viesť v starostlivosti o pleť, výživy.

4. Po použití Stlačte tlačidlo ON/OFF pre 3s vypnutie. Čepeľ môže byť čistené utierkami vlhkou handričkou.

Tip: obráťte sa na cieľovej oblasti kože tvoria 45°( ukázal na Obr )

O plug:

Vyberte si prosím zapojte vhodný pre vás, keď ste na mieste, poradí, vďaka!

Tento stroj sa NÁM zástrčku, EÚ zástrčku .

Pre zákazníkov, ktorí potrebujú UK plug alebo AU plug (Austrália zástrčky) , zašleme vám extra adaptér, Vďaka!

Package Vrátane:

1 x Ultrazvukové Pokožky Práčky

1 x Napájací Adaptér

1 x užívateľská Príručka

Poznámka: Toto zariadenie nie je nabíjateľné typu. Musíte pripojiť napájanie prispôsobiť ho používať .

Štítky: anti-age tvár valček, položka ultrazvukové pokožky práčky, rias dodanie, čistiaci prípravok pre mužov, rf slim, pe škrabka, elektrické ultrazvukové, krásy machin, ultrazvukové čistenie strojársky priemysel, oem ultrazvukové.


( 1 Hodnotenie )

Počet