USB 2.0 Port Samec Samica Predlžovací Kábel Nepremokavé Flush Mount Dual USB Dock Adaptér Tabuli Pan Auto, Motocykel

€3.70


USB 2.0 Port Samec Samica Predlžovací Kábel Nepremokavé Flush Mount Dual USB Dock Adaptér Tabuli Pan pre Auto, Motocykel

Funkcie: spp je po veľkých pre extrémne počasie a hodí sa pevne do otvoru, takže montáž vodotesný. Flush mount zásuvky na palubnú dosku alebo iný povrch. Tento výrobok používať rozšíriť svoje USB porty vozidla palubnej dosky, stredovej konzoly alebo na iné miesto. Je to kompatibilné s USB 1.1 (štandard) a USB 2.0 (high-speed). Navrhnuté pre auto, ale môže byť použitý pre akúkoľvek aplikáciu, ako je motocykel, boat, atď. Popis: je možné použiť s alebo bez nepremokavé spp. Vyrobené z vysoko kvalitného PVC materiálu, odolné na použitie. Existujú dva typy dĺžky a USB port čísel pre rôzne požiadavky. Špecifikácie: Materiál: PVC Farba: čierna Typ: s dual port USB dĺžka Kábla: 1m, 2m Montáž priemer: 32 mm Konektor: USB A-type samec na USB A-typ samica Balík v cene: 1 x Mount Predlžovací Kábel s sada Nainštalovať Nástroje Poznámky: Prosím, dovoľte 0-2 mm chyba v dôsledku ručné meranie, vďaka za pochopenie. V dôsledku rozdielov medzi rôznymi monitory, obrázok sa nemusí odrážať skutočný farba položky. Pochopte prosím, ďakujem!

Štítky: pi pan, tiguan dual port usb nabíjačka do auta, nákladný kontajner, nabíjačka moto, nabíjačka do auta dual usb, motocykel usb nepremokavé, prostaty nepremokavé usb, stick usb, usb moto qi, kryt vodotesný konektor.


( 2 Hodnotenie )

Počet