800 g 85C crossdresser umelé prsia protéza skutočné ženské falošné silikónové prsia s podprsenka výhodné, pohodlné

€36.70


Funkcie: 1. Silikónové prsia formulára je vyrobený zo 100% lekárskeho silikónu a najvyššej kvality. 2. Formulár je život-ako hmotnosť a cítiť sa ako skutočný prsia. 3. Silikónové Prsia s podprsenku. 4. Bezpečnosť opakované použitie a jednoduché čistenie ručné umývanie len. Špecifikácie: O C pohár Prsia Hmotnosť páru : 800 g Podprsenka Farba: Koža/Čierna obsah balenia: 1x 800 g/pár Okrúhly Tvar Silikónové Prsia 1* Podprsenka (Predvolená Veľkosť balenia je 85, ak budete potrebovať ďalšie veľkosť nechajte nám správu s vašou objednávkou) Poznámka: 1. Veľkosť: Vzhľadom na rôzne merania, prosím, prijmite 1~3 cm chyby .

2. Hmotnosť: všetky silikónové prsia sú tvorené ruky, prosím, prijmite 10~100 gramov rozdiel .

3. Farba: Rôzne obrazovke počítača sa môže zobraziť rôzne farby, dokonca aj vtedy, ak je rovnakej farby. Takže prosím, aby rozumné farebný rozdiel . Položka je zabalený tajne. Nikto nemohol vedieť, čo je vo vnútri.

Štítky: transvestit, Prsia Formulár, crossdresser kremíka prsia, umelé podprsenka, eyung crossdresser prsia, crossdresser silikónové ženskej pokožky, podprsenka protéza, prsia kremíka, falošné prsia, lepidlo prsníka formulár.


( 0 Hodnotenie )

Počet