Muti Funkcia Napätie Displej Vnútorný Priemer 30*40 cm Self-Napínacieho Rámu Namiesto Srd

€53.58


2015 typ self-napínanie obrazovke a rámu

Innernal Veľkosť:30x40cm,Outernal Veľkosť:40x50cm

2015 typ self-napínanie obrazovke rám je najnovší vynález našej spoločnosti. nový sieťotlač Rám na porovnanie starého, nového self-strečing rám oveľa jednoduché a nie je potrebné, gleje. Akákoľvek kombinácia môže byť do akejkoľvek veľkosti displeja rám podľa potreby a opakované použitie, produkt sieťotlač by mali byť nainštalované opakovane, montáž naťahovanie svojvoľné veľkosť obrazovky rám len potrebuje 3-5 minút, po napínacieho rámu úsek rám rovnako ako tradičné kovový alebo drevený rám môžete tiež dať emulzie tlač a tlač.

Nové Zostaviť samostatne-strečing rám inštalácia vyžaduje len dva Imbusový kľúč (tiež môže byť vybavený elektrickým skrutkovačom nainštalovať viac, rýchlejšie a efektívnejšie), pretiahol obrazovke rám a bežných rám bez rozdielu.

Self-strečing rám pomocou špeciálneho hliníkového materiálu, veľkosť rámu 43*25 mm. špeciálne konštrukčné, silu, než je obvyklé hliníka, 1.6 kg hmotnosť na meter, 40*50 cm vnútorný priemer hmotnosť je 2.88 kg, úplne vhodný pre sieťotlač je potrebné.

Produkt funkcia zahŕňa

1. 2015 typ slef-tensioing obrazovke rám môže nahradiť strane Obrazovky Nosidlách po Slef-tensioing rám nepoužívajte žiadne lepidlo a iných tímov.

2. Napätie rovnosť medzi okrajom, každú hranu podľa pridelených dĺžke 2-4 napätie bod, cez rally jednotné prevádzky úplne umožniť obrazovky napätie a požiadavky.

3. môžeme použiť rám, aby štítku ,tlač, rovnako ako pomocou tradičnej kovový alebo drevený rám

4. Opakované použitie čistý hodváb displej oka (hlavná monochromatické), rám stačí nastaviť úsek svorka, a to môže dokončiť strečing displej oka. Obrazovky rám je rovnaký s tradičným rámom displeja keď sme sa dole jedno.

6.na obrazovke a rámu hrana môže byť veľkosť objednávky, aké rôzne veľkosti rámu pásy môžu byť zložené z rôznych veľkostiach obrazovky, rám, môžete prispôsobiť veľkosť rôzne vzory rôznych obrazovke rám potrebu;

Ako spoločnosti štandardné konfiguračné TW700; TW600; TW500; TW400, TW300 päť druhov veľkosť self-napínanie rámom displeja edge každé 4 môžu byť kombinované do:

70*60 (CM) 70*70(CM); 70*50(CM); 70*40(CM); 70*30(CM)

60*60(CM); 60*50(CM); 60*40(CM); 60*30(CM);

50*40(CM); 50*30(CM); 50*50(CM);

40*40(CM); 40*30(CM); 30*30(CM);existuje pätnásť rôznych veľkostí self-napínanie obrazovke rám, len pre používateľov musia byť založené na vzor a potreby pre akúkoľvek kombináciu urobiť vhodné oka rám.

7.self-napínanie obrazovke a rámu všetky zliatina hliníka, nerezovej ocele a zliatin niklu pokovovanie materiálov; voda umývanie, odolný voči korózii, nie hrdza;

8, self-napínanie obrazovke rám len potrebuje toM3 a M4 vnútorné Imbusový kľúč, ľudia nemusíte kupovať iné materiály a nástroje, môže byť napätia, dosky výroba, tlač, oka odstrániť zachovanie inštalácie.

Self-napínanie obrazovke rám na inštaláciu a návod na obsluhu

Pred inštaláciou self-napínanie obrazovke rám potrebujete skontrolovať všetko, čo ste ako M3 a M4 Imbusový kľúč 4psc rohu prispôsobenie obrazovky rám lemovanie štandardné náhradné diely obsahujú hliníkový rám obrazovky okrajom obrazovky rám tesniace lemovanie výkopu 2slider matice a 2 náhradné skrutky.

2.1 Vyberte vhodné obrazovky rám edgings podľa vašich tlač grafiky. Potom pripojte obrazovke a rámu. Pripojte druhý rám lemovanie s prispôsobenie miesta a potom opraviť jemne.

2 Každé štyri tenisové rám používa bezšvíkové zarovnanie konektora budú napojené na štyroch rohoch a pomocou M4 Imbusový kľúč sa pripojiť hornej upevňovacie skrutky. S vnútorného rohu prispôsobenie kusov a potom rieši skrutky vnútorné návštevník prispôsobenie miesta jemne.

Zvláštne upozornenia:

3 čistý rám štyri napätie skrutku voľné, tak, že čistý rám groove pevne vo vnútri vonkajšieho okraja U pobrežia.

4. Právo obrazovke dať na seba, napínanie obrazovke rám hrany, z boku na úvodnej obrazovke doska bude obrazovka plochou tlak ako je groove, potom v strane obrazovky ploché narovnané aj stlačené do drážky. Potom metóda je tiež stlačením obrazovky na oboch stranách obrazovky.

5, M3 vnútorné Imbusový kľúč začal na okraji vonkajší šesťhran skrutky rovnomerne utiahnuté, displej s vnútorným rámom groove prirodzene pohybuje smerom von, napätie displej, že na dosiahnutie požadovaného napätia verzia obrazovky .

6, napätie a siete je dokončená, napätie systém čistý rám a tradičné čistý rám presne to isté. Dve photosensive Emulzie povlak & Expozície

Má rovnaké postupy s tradičným sieťotlač miesto v procese tvorby, z obrazovky odmasťovanie, displej splachovanie a sušené a povlak photosensitve emulzie(alebo držať na photosensive filmov)pre expozície. Tri tlač a čistenie obrazovky tlačené

Má rovnaké postupy s tradičné procesy počas tlače alebo upratovanie po vytlačené proces Štyri odstránenie displej oka

Po čistení obrazovky oka a plne sušené, prosím čerpať späť na displej oka od jedného rohu, potom gumené pásy sa stiahol z drážky. Displej oka budú postupne odstránené.

Päť displej oka skladovanie :

Štítky: sieťotlač valček, print screen nástroj, print screen, sieťotlač nálepky, Sieťotlač Svorky, dragnet, sieťotlač srd napínanie, sieťotlač tlačiareň, bludy, print screen hodváb.


( 0 Hodnotenie )

Počet