REAMOR Strieborné Pozlátené Medi Korálky 2 mm Malej Diery Kovové Zelený CZ Oko Vlk Hlavu Dištančné Korálky Pre DIY Náramok Šperky Robiť

€8.42


Prečo si vybrať z Nehrdzavejúcej Ocele, Šperky? Nerezové Oceľové Šperky nie lesk a oxidácii, ktorá môže trvať dlhšie ako iné jewelries. Je schopný znášať veľa a opotrebeniu. A to je úžasne hypoalergénne.Takéto výhody, aby to viac populárne príslušenstva. Vysoko kvalitnej nerezovej ocele má vysokú odolnosť voči korózii, odolnosť proti korózii a zhoršuje, ktorý vyžaduje minimálnu údržbu. REAMOR: Umelecké inšpirácie je duša života. My si 316L nerezovej ocele, aby sa väčšine našich produktov materiálu vzhľadom na vysoké opotrebenie a odolnosť proti korózii, náramok farba, nikdy by slabnúť. Spolu s pravej kože kapela, to sa stáva úžasný, ohromujúci a elegantný šperk.

Štítky: nickle volfrámu korálky lietať viazanie, idc radovej, vlk hnedý klobúk, indický vlk hlavu klobúk, baoyan šperky, vlk tvár klobúk, guľôčky z nehrdzavejúcej, guľôčky z nehrdzavejúcej ocele, Medi, volfrám perličiek trubice lietať viazanie.


( 0 Hodnotenie )

Počet