Vysoko Kvalitný Mini Hotend Auta w/ Modernizované Titán TC4 Heatbreak + Á Tryska 0,4 mm pre Originálne Prusa mini 3D Tlačiarne Horúci Koniec

€25.21


Popis:

Pre Chladič:

Je vyrobené z Hliníka, zliatiny materiálu. Vŕtané s vysokou presnosťou a čierna povrchová úprava

Pre Heatbreak:

Tepla break je vyrobené zo Zliatiny Titánu TC4 poskytovať vynikajúcu tepelnú izoláciu medzi kúrenia a chladenia bloku. Titán je veľmi silný materiál a ponúka takmer 3x nižšia tepelná vodivosť ako nehrdzavejúcej ocele, vytváranie viac definovaných meltzone.

Tento dizajn s Krku pre prusa mini tlačiareň je riešiť tepla-tečenie otázky. Bolo by lepšie, keby môžete použiť niektoré teplovodivú pastu na riadne nasaďte heatbreak do prusa mini chladič. Poznámky na krútenie tepla-prestávka: Na adresu tepla tečenia problém konštrukcia funkcie užšia časť s tenšie steny. Pri odstraňovaní ohrievač v bloku, alebo zmenou trysky, opatrnosť je potrebná.

Pred vybratím ohrievač v bloku z tepla-break (alebo naopak), teplo-up trysiek, podržte ohrievač v bloku a uvoľnenie niektorých sprísnenie tlak na tryske. Nech sa celá skupina vychladnúť. Po, môžete jednoducho odskrutkujte tepla-prestávka od ohrievač v bloku.

Na tryske: niklovanie má Vysokú tvrdosť a odolnosť proti opotrebeniu, sa Vzťahujú niklovanie na hubicu povrch môže znížiť trenie, aby to hladšie, keď inputing vlákna trysky materiál mosadz udržať dobrú tepelnú vodivosť, Niklu povlak môže zvýšiť životnosť dýz a zabrániť tryska Oxidácii povrchu

Package: 1set hotend (vrátane 1set kovanie, 1pc hliníkový chladič: 1pc inovované titán heatbreak, 1pc Ohrievač v bloku a 1pc á mosadzná tryska 0,4 mm)

Štítky: dvojité hotend, riad titanium, portabl tlačiareň, hotend, hotend v6, mosadz prusa mini, cr10 pro, 3dprinter auta, v tryska, tlač prusa mk3.


( 3 Hodnotenie )

Počet