5L Vody Tašky Jazdy Autom Vody Vedro Pribrala Prenosné Vodnej nádržky s Kohútik Tábor Varenie Dodávky Kempovanie Turistika

€7.67


5L Vody Tašky Jazdy Autom Vody Vedro Pribrala Prenosné Vodnej nádržky s Kohútik Tábor Varenie Dodávky Kempovanie Turistika

Funkcie:

- Rukoväť dizajn, ľahko sa prenáša a zalejeme vodou.

- Hlavne pre vonkajšie alebo rodiny pitnej vody, tak, aby si každý môže piť čerstvé zdravú vodu, od začiatku do konca.

- Môže byť použitý na umývanie rúk a pitnej vody. Ľahko sa prenáša a silný. Je vhodným partnerom pre vonkajšie cestovanie.

- Ergonomicky navrhnuté tak, pohodlné držanie, s unikátny otočný kohútik dizajn, voľne nastaviteľné vody výstup, jednoduchý na použitie.

- Veľký priemer fľaše ústa, ruky, môže byť predĺžená na dno suda na čistenie, dlhodobé užívanie vody kvalita je zaručená.

- Je veľmi vhodný pre outdoorové self-vodičský pitnej vody. Zároveň to môže byť tiež použitý v školách, hoteloch, staniciach, v kanceláriách, domoch a na iných miestach, najmä pre outdoorové výlety, stavbách, dočasné aktivity.

Špecifikácie:

Materiál: PC

Kapacita: 5L

Kaliber: 9.5 cm

Veľkosť: 24*12.5*22 cm

Package zahrnuté:

1 x Skladovanie Vody Vedro

Poznámky:

1. Ručné meranie, prosím, dovoľte 1 ~ 3 mm chyba,ďakujem.

2. V dôsledku rozdielov medzi rôznymi monitory, obrázok sa nemusí odrážať skutočný farba položky. Zaručujeme štýl je rovnaký ako na obrázku.

Štítky: skladací kontajner vody, rybolov camping camping dodávky, spevák napájanie, camper vody, 5l, vivax, tlmičom, tábor vody, skr 03, tábor nádrž na vodu.


( 0 Hodnotenie )

Počet