Custom Big Chudá Mužov Vyhovovali Slim Fit Mužov, Svadobné Obleky, Námornícka Modrá Vrchol Klope Dvojité Breasted Formálne Muži Obleky 2 Kus Oblek Ženícha

€58.43


POZNÁMKA:

Ak vaša veľkosť nie je štandardné,budeme pýtať našich továreň na zákazku pre vás podľa vašich veľkosť merania, ktoré ste nám poskytli,takže je potrebné merať svoju veľkosť podľa nasledujúceho obrázku starostlivo(TIP:opatrenie ju blízko pri tele ako obrázok),a potom napíšte svoju veľkosť merania v textovom poli pri zadaní objednávky.

POZNÁMKA:O Prispôsobenie (1) Váš návrh je tiež vítaní. Môžete mi dať podrobné obrázky muži obleky, že sa vám páči. Potom môžeme vlastné, aby vám vyhovuje podľa vašej požiadavky,ako je veľkosť ,farba ,vzory .Prispôsobenie cena je zadarmo. (2) Prosím, na vedomie, že vzhľadom na obmedzenia v fotografiou a nevyhnutné rozdiel v monitor/nastavenia obrazovky, farby uvedené v fotografiu možno nie na 100% zodpovedajú tým v položkách seba. Tam môže byť mierne farebný rozdiel medzi fotografiou a hotové oblečenie . (3) Naše výrobné bude obleky na základe vášho merania, obleky dizajn a profesionálne spracovanie.Takže veľkosť bude 2~4 cm odchýlky by mali byť prijateľné pre zákazníkov nákupe táto položka. Táto odchýlka neznamená, že oblek je chybný, alebo veľkosť, nie ako je popísané vyššie.

Štítky: šortky žena box, šortky mládež muž, muslm hlavu šatku, páka rav 4 2020, shorty žena sex, štíty s9 panda, muslins top etsy, páka plastové m8, musso vzduchový filter.


( 1 Hodnotenie )

Počet