ABS, 4 Farby Inovatívne Stohovanie Hračky Penguin Lyžovanie Rodiny Dosková Hra Skee-Lopta Strany, Hračky Pre Deti,

€8.76


Odrážky:

1、Schopnosť Vlak: V stohovateľné veža hračky môžu stimulovať detí priestorové myslenie, schopnosť a hand-eye koordináciou schopnosť, tak, že deti môžu myslieť tvorivo a predĺžiť hernú stratégiu.

2、4 Farby: gule mať 4 farby. Na stohovateľné hračky majú vynikajúce multi-farebné guľôčky, tie nádherné samolepky a tabuľky dekorácie. To je najviac zaujímavá hra, tajomný multiplayer hru, a viac interaktívne medzi rodičmi a deťmi, potrebné vzdelávacie hračka pre doskové hry stretnutia.

3、Interaktívne Stohovanie Hra: Interaktívne stohovanie hra a prehodiť hry, môžete hrať s priateľmi a rodinou.

4、Farba Schopnosť Rozlišovať: Zlepšiť detí farba schopnosť rozlišovať, obohatiť detí tvorivosť a predstavivosť, kultivovať mozgu schopnosť myslenia. Rada hry, aby deti detstva plný múdrosti.

5、Posilnenie Rodinných Vzťahov: detské vzdelávacie hry, komunikovať s rodičmi a členmi rodiny, zvýšenie rodič-dieťa interakcie, zvýšiť vzájomné vzťahy, zvýšiť účasť v hrách. Interaktívne stohovanie a prehodiť hry, aby deti radi hry viac a zvýšiť pocit radosti v rodine.

Špecifikácia:

Materiál: ABS

Veľkosť: ako je znázornené

Váha: cca 412g

Použitie: v priebehu 3 rokov

Balenie Zoznam:

1*Penguin Lyžovanie Loptu Stolové Hry

Poznámka:

1. Vzhľadom na rozdiel v kamery zariadenia, svetla, jas a displeja, farebnú položky môžu byť mierne líšiť od tej, na obrázku.

2. Vzhľadom na ručné meranie, prosím, aby toleranciou 0,1-2 cm.

3. Balík obsahuje len položky v baliaci list, ďalšie produkty nie sú zahrnuté.

Štítky: hra, pro lyžovanie, hra penguin, dosková hra, daiwa lexa, vybuchujúce mačiatka strany balenie originál, inovácie v afrike, canva, kartová hra pre dospelých, tzolkin.


( 0 Hodnotenie )

Počet