Upgrade Auta Vzdialený Starter for Land Cruiser 2016/2017/2018/2019/2020 DC 12V Plné Zásuvky rýchle dodanie

€96.66


Upgrade Auta Vzdialený Starter for Land Cruiser 2016/2017/2018/2019/2020 DC 12V Plné Zásuvky rýchle dodanie

Značka: Leamore

Názov Produktu : Diaľkové Motor, Starter

Vybavený Model auta : Pre Land Cruiser 2016/2017/2018/2019/2020

Inštalácia: Hrať a zapojte

Materiál: ABS

Cotrol vzdialenosť: 30-50m

Napätie: DC12V

Pracovná teplota: -20 C do +80 Celzia

Poznámka: auto je s pôvodnou jedno tlačidlo je vhodné

1, Pričom auto je v uzamknutom stave, stlačte tlačidlo blokovania na pôvodnej kontroly 3 krát bude motora štart, stlačte ešte raz bude motora

2, Štart motora, používajte originálne diaľkové ovládanie odomknúť, alebo dvere, rukoväť na odomknutie, motor sa vypne, akonáhle otvoriť všetky dvere,

3, motor bude mať na beh 15 minút a potom stop(výrobné nastavenie)

Funkcie >>>>>

1, Plné zásuvky, len plug and play

2, Inovovať pôvodný auto funkcií, udržať orignal jeden zatlačte tlačidlo štart

3, 100% compatibe s pôvodnou Auto

Inštalácia

Pretože inštalácia je veľké, aby, že nemôžeme ukázať, tu,

prosím, kontaktujte nás potom vám pošleme na

Dodanie Detaily:>>>>>>

1,Pracovné dni(nie vrátane sviatkov) zvyčajne 3-7days DHL/UPS/TNT/EMS ak je vaša objednávka nižšia ako 10pcs. Ak vaša objednávka viac ako 100ks, trvá 7-10 dní na prípravu dobre, ak objednávky QTY je viac ako 500sets, trvá 20-35 dní dokončiť výroby, pre viac QTY, pls poraďte sa so našich predajných o presnom termíne dodania pred poslal platbu na nás, Ak je výrobok označený ?Doprava Zadarmo?, budeme platiť prepravné náklady na kuriéra. Kupujúci iba v tom musí zaplatiť za produkt(y) a dovozné dane, ak je to potrebné Najlepší Servis a Záruky :>>>>>> 1,Máte 7 dní, kontaktujte nás a 10 dní vrátiť to od dátumu jej prijatia. Ak táto položka je vo vašom vlastníctve viac ako 7 dní, považuje sa to používa a MY VÁM NIE je PROBLÉM VÁM VRÁTENIE peňazí ALEBO VÝMENU. Nie sú ŽIADNE VÝNIMKY!

2. Všetky vrátený tovar MUSÍ BYŤ v pôvodnom obale a MUSÍTE nám POSKYTNÚŤ prepravné číslo zásielky, konkrétny dôvod pre návrat, a vaše eBay ID.

3. Vrátime vám PLNÚ VÍŤAZNÁ cenová PONUKA, po prijatí položky v jej pôvodnom stave a obale so všetkými súčasťami a príslušenstvom v cene, PO OBOCH Kupujúci a Predávajúci zrušiť transakciu z www.salonmichaela.sk. ALEBO môžete vybrať, či sa majú náhradu.

4. Návrat poštovné sa hradí Kupujúci 5.12 mesiacov Záruka Výrobcu za chybné položky (s výnimkou položiek, poškodené a/alebo zneužité po prijatí). Príslušenstvo sa dodáva s 3-mnth záruky. 6. Chybný tovar MUSÍ BYŤ oznámené a vrátil sa na nás v záručnej dobe (a v pôvodnom obale, ak je to možné). Musíte povedzte nám, čo vada, a povedzte nám vaše číslo objednávky. NIE SME OPRAVIŤ ALEBO VYMENIŤ POLOŽKY S UPLYNUTOU PLATNOSŤOU ZÁRUKY.

Súhlasíte, že všetky vyššie uvedené politiky na predkladanie ponúk na a víťazný túto aukciu! Vaše Valuble spätná Väzba:>>>>>> Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Žiadame, aby ste nás kontaktovali bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli uspokojivo riešiť vaše problémy.

To je nemožné, riešiť problémy, ak nevieme o nich!

Spoločnosť Schopnosť:

1.S Unikátne technické výhody v CAN a LIN.

2. Vynikajúci po-predajný servis, s asi 8 rokov skúseností v tejto oblasti. 3.OEM akceptované

4.Vysoká kvalita výroby produkcie

5.Má tím profesionálnych R&D Inžinier

6.Konkurencieschopné ceny

7.Skvelé Zľavy Na Kontinuálne Objednávky

8.Prispôsobiť Vašu Značku/Logo prijať

Štítky: smart gsm zásuvky, gsm smart zásuvky zásuvky, garáž riadiaca jednotka, autorádio riadiaca jednotka, gsm spínač zásuvky, motor, starter, skok starter, gsm zásuvky, štart, gsm diaľkový štart.


( 0 Hodnotenie )

Počet