Pánske Kúpeľňa Papuče Leto Doma Krytý Prekladané Listov Topánky Pohodlie Ploché PVC Jediný Non-slip Flip-flops Veľkoobchod Pláže Topánky

€8.23


Pánske Kúpeľňa Papuče Leto Doma Krytý Prekladané Listov Topánky Pohodlie Ploché PVC Jediný Non-slip Flip-flops Veľkoobchod Pláže Topánky

Pánske Papuče Leto Doma Kúpeľňa pánske Topánky Pár Flip Flops Soft-soled Prúžok Voľný čas Mužov Vonkajšie Plážové Sandále Ploché Topánky Farby:Biely, Čierny, Ružový, Ruža červená, Červená, Obloha Modrá, Tmavo Modrá US Veľkosť:4/4.5/5/5.5/6/6.5/7/7.5/8/8.5 Funkcie:Non-slip/priedušná/pohodlné Drahý priateľ, prosím skontrolujte nasledovné veľkosti grafu a zvoliť NÁS veľkosť podľa vašej nohy dĺžka: (prosím skontrolujte vaše nohy dĺžke v centimetroch, Ako obvykle, papuče dĺžka je about1-2cm väčšia ako dĺžka nôh,Ručné meranie,tam bude 0,5 cm chyba)

Kupujúci Čítanie

1) O Platbe: Akceptujeme platbu do Úschovy, PayPal, T/T, Money Gram, Western Union, Webmoney, Boleto a iné platobné metódy. 2) O Preprave: Ako obvykle, môžeme loď vašej objednávky 3 pracovné dni okrem špeciálne dni ako 11.11 Globálny prepravný festival, Sviatok Čínskeho Nového Roka. A ak potrebujete, vaša objednávka naliehavo, prosím, kontaktujte nás pre najnovšie dodacia lehota. 3) O termíne Dodania: Ako obvykle, to bude trvať 15 až 30 dní, ale niekedy to môže trvať dlhšie ako 30 dní (ako na 11.11 Globálne nakupovanie festival). a ak ste nedostali vašu objednávku do 60 dní (pričom Brazília 90 dní) po tom, čo som vyplnil sledovacie číslo potom, prosím, kontaktujte ma pre poradenstvo (navrhneme vám počkať na ďalší týždeň alebo získať plnú náhradu) 4) O Návrat & Vrátenie Peňazí: Ak je položka, ktorú ste dostali, nie je, ako je popísané (alebo rozbité), prosím, kontaktujte ma. Budem znovu si nový pár alebo môžete získať náhradu. (čiastočné alebo úplné vrátenie peňazí tým, konzultácie oboch stranách) 5) O Spätnej Väzby: Budem kontrolovať každú objednávku pozorne, ako aj loď pre vás, takže môžem uistite sa, že vaša objednávka je v dobrom stave. Tak dúfam, že všetko môže kupujúci skontrolovať kvalitu v prvom rade pred potvrdenie vašej objednávky. V PRÍPADE, ŽE KVALITA JE DOBRÁ, POTOM, PROSÍM, NECHAJ MA 5 HVIEZDIČIEK POZITÍVNU SPÄTNÚ VÄZBU. Ak existuje akékoľvek vady v kvalite, prosím, kontaktujte ma pre pomoc. Budem robiť moje najlepšie, aby ste spokojný. 6) O Pokles-doprava: Môžeme urobiť drop-prepravné služby pre klientov všetkých kútoch sveta. Ak potrebujete drop-prepravné služby, prosím, neváhajte napísať mi správu po umiestnené objednávky. 7) Ďalšie Otázky: Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, prosím, neváhajte ma kontaktovať. Ja vám odpovieme vám počas 6-12 hodín. Užite si nakupovanie v mojom obchode. Vďaka miliónov za vašu podporu!

Štítky: tangá pre ženy pláže, pena runner, flip flop papuče zrastov, sandál ženy, skladacia kúpeľňa papuče, sandál, flip flops na klin, kung fu mužov topánky v lete, flip flop ženy, list pre mužov.


( 3 Hodnotenie )

Počet