Auto Elektrické Výfukových Zvuky Ventil Systému Univerzálne Nepremokavé Flangd Potrubia Pripojenie Závodné Diely

€53.54


Výfukové Plyny Áut Sonds Ventil Regulátor Systém

Všetky náhradné diely sú k expedícii

Nepremokavé Ventil

Materiály: 51mm/63mm, je zliatiny 76 mm je z nehrdzavejúcej ocele

Pripojenie Pracovného

Pripojenie napájania

Tri spôsoby, ako pripojiť 1; Pripojenie na cigaretový zapaľovač, 2; Pripojte batériu (vypnúť motor ani moc, je potrebné poistkových drôtov) 3; Pripojenie ACC (vypnúť motor bez prúdu, je potrebné poistkových drôtov)

Inštalácia

1: Ventil Nainštalovať v fromt alebo za uprostred šál. 2: Kontrola box alebo kryt batožinového priestoru auta by nemala byť umiestnená pod podvozok. 3: získať hlasné zvuky, keď otvorte ventil.

Platné

Je to Univerzálne. Vhodné pre 99% z benzínových motorov. ale nie je dobré pre automobily s Dieselovým motorom.

O batérie:

V dôsledku leteckej dopravy výslovnej požiadavky, batérie nie sú povolené v balení. Takže niekedy nemajú batérie v diaľkovom ovládači, musíte Si kúpiť batérie model CR2016 a inštalácia sami. Ďakujem.

O cla:

Prepravné náklady nie sú zahrnuté clo v objednávke. Obal je veľké a ťažké predmety, takže niekedy colné požiadať o dani s vašej objednávky. Prosím pochopiť, že a urobiť to. Prosím, zanechajte správu vo vašej objednávke, ak potrebujete poznámky do prepravného listu a faktúry. Užite si nakupovanie. V niektorých krajinách môže byť bez colných poplatkov, Prosím, kontaktujte nás pred objednávky, Ďakujeme!

O záručnej:

Všetky vyvážaného tovaru užívať 1 rok záručná lehota. Prosím, aby sa video a vziať fotografie na nás, či položky mať žiadne problémy. Budeme vám nápad náš technik skontrolovať. pošleme vám dielov v prípade potreby. Vďaka. Všetky položky testovali pred dodanie. a robiť to najlepšie, kvality pre zákazníkov.

Sme výrobca:

ZHEJIANG SINCAR TECHNOLOGY CO.,LTD Špecializujeme sa na vývoj a výroba automobilových výfukového ventilu systému produktov. Elektrický ventil a vákuové ventil ventil a šál a šál tip atď. Vítame predajcovia z celého sveta, aby spolupracovali, dáme najvýhodnejšie veľkoobchodné ceny.Vezmite prosím na rozhovor s nami, ak máte záujem. Kontakt online zákaznícky servis, bude obsahovať kontaktné informácie správcu.

Štítky: výfukové výrez ventil vacum, chrobák plavidlá, telo auto fix, chopper šál, 57mm výfuku, výfukové plyny áut, výfukové zvuk reproduktorov, fz 25, domáce výfukový ventil výrez, šál zvuk.


( 0 Hodnotenie )

Počet