Exotické Doplnky Nylon Sex Bondage Set Sexy spodnú Bielizeň putami na rukách Bič Lano Análne Dildo Dospelých Sex Hračka pre Páry

€12.60


Exotické Doplnky Nylon Sex Bondage Set Sexy spodnú Bielizeň putami na rukách Bič Lano Análne Dildo Dospelých Sex Hračka pre Páry [Farba] : čierna/červená/fialová/pink/white/leopard [Funkcia] : pár flirtovanie,hry pre dospelých,bdsm otroctva nastaviť otázky sme sa najviac zaujímajú o: 1. Chrániť vaše súkromie (každý balík ochrany osobných údajov balík, venovať pozornosť na "denné dodávky") 2. Spracovanie objednávok času (24 hodín, rýchle doručenie) 3. Pozemok podania sumu (aby sa zabránilo prináša sadzobníka problémy na vás, Reporting výška pod 10 dolárov) 4. Dostane balíček (Ak máte akékoľvek problémy s kvalitou, ihneď nás prosím kontaktujte 24 hodín on-line, budeme vám najviac uspokojivé riešenie), Podpora pre Dropshipping 24-hodinové rýchle dodanie Platby: Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované cez bezpečné platby proces založený na VIAZANÝ; Bankový Prevod; Western Union; Všetky iné metódy, ktoré www.salonmichaela.sk umožňuje Poštovného: 1. Položky sú dodávané len po prijatí PLATBY. 2. Prosím, pozrite sa na svoju ADRESU opatrne pri spracovaní objednávky. 3. Naše produkty bude odoslaný do 5 pracovných dní, ak sa peniaze je schválený. 4. Nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých coountries, ktoré môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované. Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky, maklérske poplatky, clo a dane pre dovoz do vašej krajine. Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase prevzatia tovaru. 5. Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielky. 6. Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel. Výnosy: 1. Ak ste dostali nesprávne, poškodené, chybné alebo položku nie, ako je popísané, prosím, kontaktujte nás pre čiastočné/plné náhrady alebo výmeny na naše náklady. 2. Vrátime vám ak vrátite položky, do 15 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu. Avšak, je kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok. Ak položky sú poškodené alebo stratené whem oni sa vrátia, bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške. Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu. 3. Bude kupujúci zodpovedá za prepravné poplatky, ak sa chcete vrátiť položky. Pripomienky: 1. Keď sa zobrazí položka a spokojní s produktom, prosím, zanechajte nám pozitívna spätná väzba a 5 skóre DSR, sme veľmi ocenili, a dostanete darček zdarma / free vzorky s vašou ďalšou objednávkou. 2. Ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste spokojní so svojím nákupom, kontaktujte nás, a my sa budeme snažiť vyriešiť.

Štítky: eye toy, silikónové putami na rukách hodinky, formy putami na rukách, minecraft hračka, dildo nohavice, rozprávky toy, strmene silikónové putami na rukách, dildo bielizeň, exotické masáže, dildo pevné.


( 1 Hodnotenie )

Počet