VEVOR 250W Elektrické Mozgov Cleaner 230V Odvodňovacie Potrubie Čistiaci Stroj Profesionálne Odvodňovacie Potrubie Unclogging Stroj 30 m Dĺžka

€125.06


VEVOR 250W Elektrické Mozgov Cleaner 230V Odvodňovacie Potrubie Čistiaci Stroj Profesionálne Odvodňovacie Potrubie Unclogging Stroj 30 m Dĺžka Popis Produktu 250W Elektrické Mozgov Vysávač 250W stroj je vybavený výkonným motorom, ktorý otáča špirále v smere hodinových ručičiek a proti smeru hodinových ručičiek na 400 ot. / min. Na trojstupňový prepínač zapne špirála v požadovanom smere alebo zastaví otáčanie. Kovové Shell vonkajšie puzdro je vyrobené z kvalitného materiálu, nie je ľahké zlomiť. Ochrana vnútornej časti dobre. Dopredu & Reverzný Spínač Plastové striebro taveniny kontakt spínača. Je ľahko ovládateľný, bezpečnejšie a trvácnejšie pre vás. Čistý Medený Drôt Motorových Medený drôt motor má lepšiu vodivosť a nízky odpor, tak to nie je ľahké popáleniny a vysokej rýchlosti prevádzky účinnosti ponúkaná. Mangánovej Ocele Jar Vyrobené z mangánovej ocele, odolné a odolné proti korózii, výborná húževnatosť, vysoká pevnosť, rýchly, odolný voči korózii a sú vhodné pre zatáčanie. Pribrala Rukoväť S prenosnou rukoväťou, robustný a odolný, ľahko sa pohybovať, jednoduché použitie, nemusíte byť ťažké dýchanie pri práci so strojom. Široké Uplatnenie Platné pre wc, umývadlo, podlahové mozgov, kuchyňa, kúpeľňa, podlahy, kanalizácia. Môžete ho použiť vo vašej domácnosti, kuchyňa, kúpeľňa a dokonca aj kancelárskych priestorov.

Funkcia 【KOVOVÝM plášťom] vyzýva - vonkajšie puzdro je vyrobené z kvalitného materiálu, nie je ľahké zlomiť. Ochrana vnútornej časti dobre. 【TWO-WAY SWITCH] vyzýva - Plastové striebro taveniny kontakt spínača. Je ľahko ovládateľný, bezpečnejšie a trvácnejšie pre vás. 【MANGÁNOVEJ OCELE JAR] vyzýva - Vyrobené z mangánovej ocele, odolné a odolné proti korózii, výborná húževnatosť, vysoká pevnosť, rýchly, odolný voči korózii a sú vhodné pre zatáčanie. 【ČISTEJ MEDI VODIČ MOTOROVÉHO] vyzýva - Medený drôt motor má lepšiu vodivosť a nízky odpor, tak to nie je ľahké popáleniny a vysokej rýchlosti prevádzky účinnosti ponúkaná. 【ŠIROKO POUŽÍVANÉ] vyzýva Použiteľné pre wc, umývadlo, podlahové mozgov, kuchyňa, kúpeľňa, podlahy, kanalizácia. Môžete ho použiť vo vašej domácnosti, kuchyňa, kúpeľňa a dokonca aj kancelárskych priestorov. Špecifikácie Napájanie: 230 V, 50 Hz Príkon: 250W otáčok: 400 ot. / min Čistenie rúry dia.: 20-100mm/0.8-3.9 palcový Max. Pracovná dĺžka: 30 M Obsah balenia 1 x Kompletná sada potrubia čistiaci stroj 1 x Špirála súprava 6 x Rezné nástroje 1 x Kľúč 1 x Kožené rukavice O VEVOR

Taicang Vevor strojných Zariadení CO.,S.R.O .Sme prevádzkuje viac ako 1000 druhov strojov, zariadení, výrobkov,a zapojila sa do cezhraničného podnikania na 10 rokov.V súčasnosti máme viac ako 200 zamestnancov.

Náš koncept je orientovaný na Trh, založený na zákazníka služby

Cez roky praxe sme získali cenné skúsenosti v mechanických zariadení priemyslu,ktoré nám dáva príležitosť slúžiť spoločností z rôznych krajín. V budúcnosti budeme dať plnú hrať na naše silné stránky v mechanických zariadení priemyslu,a aktívne sa podieľať na výstavbe Hodvábnej Cesty Ekonomické Pásu a 21. Storočia Námornej Hodvábnej Cesty, aby podiel high-kvalitné výrobné kapacity a spoločného prospechu.

Štítky: drainer cleaner, výkon ohrievača vody, split ac compressor, obehové čerpadlo, kúrenie, tepelné čerpadlo voda, všeobecné potrubí stroje na čistenie, ohrievač lpg, tepelné čerpadlo ohrievača vody, sústruh vevor.


( 0 Hodnotenie )

Počet