Doprava zadarmo, Ručné Sprchy Nastaviť, Úsporu Vody, Sprcha,Nástenné Ruke Sprcha S Hadicou a Držiteľ pochrómovaný Sprcha

€6.37


Modle: H1009

Meno:Ručná Sprcha

Materiál: ABS/Plast

Povrchová Úprava:Chróm Prevedenie

Módny Dizajn Jednoduchý štýl, kúpeľňové doplnky,

Zahŕňajú:1 ručné sprchy, 1 stai nless Oceľové hadice(1,5 M,G1/2"+G1/2")a montáž dielov Teplé Výzva: 1.Deare zákazníkov v Brazílii, prosím, nezabudnite sa nechať CPF číslo potom, čo váš receiver, meno,tak, že vašu zásielku môžete odovzdať vaše colné rýchlejšie.

2.Pre Russain zákazníkov,prosím ponúknuť nám vaše celé meno(3 slová), keď budete platiť alebo zmeníte identifikačné údaje na www.salonmichaela.sk,aby ste mohli získať svoj pozemok jednoduchšie,alebo môžete zaplatiť na pošte alebo balík sa vráti k nám.

3.Cena je s výnimkou dane,nebudeme v účtovať daň z krajiny určenia.Budeme sa snažiť v našich silách, aby pomohla znížiť povinnosť. Vďaka za pochopenie a prajeme vám šťastný nakupovanie!!! Doprava

1. Máme loď na Alixpress adresu LEN. M ake istý, že je to správne a úplné.

2. Vo všeobecnosti budeme loď sa vašej objednávky do 3 pracovných dní, ak sa nič, čo by sa stalo ,pls byť pacient po vytvorení objednávky.

3. Snažíme v našich silách, aby vám najviac spoľahlivé, cenovo dostupný spôsob, ako prepravné služby. Ale niekedy medzinárodné dodávky je vysoko závislá na Kuriérskej Spoločnosti a miestnych zvykov/povinnosti. Ak nechcete prijímať položky na čas, ihneď nás prosím kontaktujte na ďalšiu pomoc.

4. Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu . Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti.

5.V prípade mimoriadnych okolností , budeme meniť a vyberte si správne expedičné spôsobom podľa skutočných podmienok , poistiť sa môžete dostať váš tovar bezpečné a rýchle.

6.Ak sa rozhodnete, DHL,ale vaše mesto je vzdialené oblasti ,budete musieť zaplatiť viac, poplatok za dodatočné poplatky. Kontaktujte Nás

1. Vezmite prosím na 1 min opustiť nás pozitívnu spätnú väzbu s celkovou Podrobné Predaj Hodnotenie 5 star.

2. Ak nie ste spokojní so svojím nákupom, kontaktujte nás včas.

Štítky: dámy sprchový set, kúpeľňa hlavu sprcha, sprcha, vedúci sprcha, šetrič vody, lesklé sprcha set, kohútik uložiť vody, na stenu držiak hadice, sprcha set sprcha, malá oblačnosť.


( 1 Hodnotenie )

Počet