Okoume dreva ST gitara telo elektrická gitara barel DIY elektrická gitara časti

€22.86


okoume dreva ST gitara telo elektrická gitara barel DIY elektrická gitara časti

materiál: okoume ( 2 až 4 kus dreva v kombinácii do gitara telo) hrúbka: 4 cm Dĺžka: 40 cm šírka: 32.5 cm krku vrecko je 18 mm hlboké

gitara je telo veľkosť

dĺžka: 40 cm šírka: 32.5 cm hrúbka: 4 cm poznámka: pretože meranie veľkosti a metódy merania sú iné, je 1-2 mm odlišné označené veľkosti. Normálne, hrúbka týka maximálna hrúbka gitara telo; dĺžka gitara telo sa týka najdlhšia a šírka sa týka najširší.

2 až 4 kusy dreva v kombinácii do gitara telo

Gitara telo balenie:

posilniť a pribrala pena prípade, 100% ochrana

Ak máte akékoľvek otázky, naše položky, prosím, neváhajte sa na nás obrátiť prostredníctvom www.salonmichaela.sk správy pred svoj názor alebo sporu.budeme sa snažiť uspokojiť vás. Ak ste s nimi spokojní,len dúfam, že váš 5*Star spätnú Väzbu potom na most priateľstvo medzi vami a nami.

Továreň

V-oslavovať Hudbu mať vlastnú továreň, sa špecializuje na reseraching a výroby všetkých druhov elektrické gitary, basové gitary, akustické gitary, klasické gitary, & drumbľa, husle, bicie a gitara príslušenstvo, ponúka veľkoobchod a oem služby pre nich. Našej značky V-oslavujú bol predaný za 7 rokov na www.salonmichaela.sk web , profesionálny a úprimný obchod pre vás.

Štítky: diy gitara auta, dyhové drevo, bodi gitara, les paul telo šablóny, telecaster auta gitara, elektrická gitara st, elektrická gitara auta, duté telo elektrická gitara 345, cobre gitarové časti, diy kit pedál.


( 1 Hodnotenie )

Počet