CS2.4 mm FKM Gumový O-KRÚŽOK OD 49/50/51/52/53/54/55/56/57/58*2.4 mm 50PCS O-Krúžok Fluóru Tesnenie Olej tesnenie Zelená ORing

€10.75


O-krúžok Tesniaci Zásady

O-krúžky sú bi-directional tesnenia, kruhový tvar a prierezu. O-krúžky sú všeobecne vyrobené zo elastomeric materiálu, ale môžu byť vyrobené z iných materiálov, ako sú PTFE alebo kovové. O-krúžok tesnenia prostredníctvom deformácii tesnenia materiál inštalácia a mediálny tlak, zatvorte rozdiel medzi párovými komponentov. Vyššie systém tlaku môže spôsobiť deformácie cez medzery, známy ako lisovanie, čo v tesnenie zlyhanie. Výber ťažšie tesnenie materiál alebo inštaláciou back-up krúžky na podporu O-krúžok môže zmierniť tento problém.

Spôsob prevádzky

O-Krúžky sú dvakrát koná sealingelements. Na inicializujete vlastný squeeze,ktorá pôsobí v aradialora xial smere v závislosti od inštalácie, dáva O-Krúžok jeho počiatočnej tesniace schopnosti.Tieto sily sú prekryté systém tlak na vytvorenie celkového tesnenie sila, ktorá zvyšuje v systeme tlak zvyšuje (Obrázok 2). Pod tlakom, O-Krúžok chová v asimilar cestu do kvapaliny s vysokou povrchové napätie. Tlak sa prenáša rovnomerne na všetky smery.

FKM (Fluorokarbón Gumy):

V závislosti od štruktúry andf luorine obsah FKM materialsc je líšiť withregards na ich chemickú odolnosť a studenej a flexibilitu. FKM je známy najmä pre svoje nehorľavosti,nízkej priepustnosti plynu a vynikajúcu odolnosť voči ozónu, poveternostným vplyvom a starnutiu. Prevádzkové teploty Fluorokarbón Gumy rozmedzí od -20° Cand +200° C(pre ashort obdobie až do +230° C). Vhodné formulované FKM môžu byť použité dole do -35° C. FKM je tiež často používaný s minerálnych založené na oleje a mazivá pri vysokých teplotách.

Aplikácia

O-Krúžok sa používa predovšetkým pre statické tesnenie aplikácie: - Ako aradial statické tesnenie, napr. puzdrá, kryty, rúry, varné nádoby - Ako axiálny statické tesnenie, napr. na prírubách, dosky, veľké písmená. O-Krúžky v dynamických aplikácií sa odporúča až stredne ťažké prevádzkové podmienky.Sú obmedzená rýchlosť a tlak, proti ktorým sú na tesnenie: - Forlow povinnosť utesnenie reciprocatingpistons, prúty, piesty, atď. - Pre utesnenie slowlypivoting,r otating alebo špirálové pohyby na hriadele, vretená,rotačné prenos leadthroughs, atď.

Štítky: gumový krúžok 200 mm, rudy, o-krúžok, od zelený stan, o-krúžok gumy, FKM, gumový o-krúžok 1.5, zelený o-krúžok, o krúžku 45 mm 4 mm, vzduch bicykli.


( 0 Hodnotenie )

Počet